Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Szmogriadó. Miért mellőzték...

Szmogriadó. Miért mellőzték most a "rendszámos"megoldást? Miért csak a kispénzű embereket szopatják ismét?

Figyelt kérdés
2017. jan. 25. 09:44
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
60%

Annyi rinyálást olvastam már 3 napja... Úgysem lehet igazságos megoldást találni az autósokra, ez egyenlőre egy szükségmegoldás. Igen, tudjuk, hogy a fűtés a legnagyobb gond, de az elmúlt évek leghidegebb telén mit akartok, hogy tiltsák meg a fűtést??

Amúgy meg ez a szmogos téma is elég nagy hülyeség, napok óta köd van mindenütt, voltam tegnap a fővárosban (a 3 literes dízelemmel) és hát én csak a sima ködöt láttam és éreztem. De na, lehet hogy én nem értek hozzá, vagy rossz az orrom.

2017. jan. 25. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Az lenne a megoldás h a szemét dizeleket kitiltani mindet. Kezdeném a tdi seggekkel,egyedül a buszokat és a haszonjárműveket,teherautókat engedném,az összes többi traktoros meg húzzon az anyukájába a füstkazán foswagenjével. Múltkor beengedtem egyet , ahogy kigyorsított szorta ki a fekete kormot,rendesen fényszóróval kellett menni mögötte h lássak. Az ilyeneknek kéne rátaposni a nyakukra.
2017. jan. 25. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Heló dízelpityu, itt is itt vagy? Megtalállak ám szaros ezen az oldalon mindenhol. ;) Ja mondjuk ezt a regisztrációdat már törölték úgyhogy aligha tudsz válaszolni. Sebaj, dolgozz egy kicsit és regisztrálj újra, hogy azt is kitilthassák.
2017. ápr. 30. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!