Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Megbízható autó az A osztályos...

Megbízható autó az A osztályos Mercedes? Melyik évjáratot érdemes megvenni?

Figyelt kérdés
Városi használatra melyik motor lenne a legoptimálisabb? Mennyire költséges autó, alkatrészek beszerzése, rossz és jó vélemény egyaránt érdekelne tulajdonosoktól és hozzá értő személyek válaszát várom!

2017. jan. 25. 21:13
 1/7 anonim ***** válasza:

Jó kérdés. Inkább benzines legyen, a kínálatból ha lehet, a legerősebb, és automata váltós.

A többi már szerencse kérdése.

2017. jan. 26. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
2004 alattit ne vegyel, de a legjobb a 2012-tol levo uj mercik.
2017. jan. 26. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
A mercibol csak a legujabb szeriat szabad venni,az elozoek mind hulladek!
2017. jan. 26. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Honnan tudod, hogy az uj par ev mulva nem- e olyan ,,szar" lesz mint az eloze ketto. Komolyon, olyan okos vagy, hogy mindig szidod az ekkori merciket. De tapasztalat az biztos, hogy nincs!
2017. jan. 26. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Igen...nyilvan semmi tapasztalatom nincs...csak a levegőbe beszelek....a többiekkel együtt.......

De te ezek szerint nagyon tajekozott lehetsz!Jo neked!

2017. jan. 26. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Hat nekem pontosan egy 2000-es mercim van ebbol a kategoriabol, egy dolog pozitiv benne, hogy konnyen kitudom takaritani. Mert, hogy az uttartas tre, vezetesielmenye egy Suzuki swiftnek jobb, szervizelese nehezkes (pl: olajszuro, pollenszuro hozzaferhetosege..stb...). egyszeruen nem tudok jot mondani rola. Mintha egy bkv buszba ulnek, nyekereg rugozik az ules. En, ha tehetnem nem vettem volna meg, de ha tudtam volna, es elobb utana olvasok, nem ezt valasztom.
2017. jan. 26. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

1. generációt én se ajánlanám, nagyon puritán autó, azon tényleg csak az embléma Mercedes. Sokkal jobb kisautók vannak abból az évjáratokból más gyártóktól.


Viszont a 2. generáció már sokkal jobban sikerült. Ezt 2004-től gyártották. Én 1.5-ös benzinest vezettem, meg voltam vele elégedve. Ezt ajánlanám városba is, dízelt rövid távokra semmiképp.

2017. jan. 26. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!