Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Érdemes Audi A4 B5 modellt...

TSkull kérdése:

Érdemes Audi A4 B5 modellt venni benzines motorral?

Figyelt kérdés

Merengek egy Audi A4 B5-s széria megvásárlásán. Az anyagi keret nem túl bőséges sajnos, olyan 400ezer ft. Körüli összeget tudok rászánni. Ennyiért normálisabb 1.6-os benzinesek, vagy leharcolt dízelek vanna, ez utóbbit kizárnám. Kérdésem az lenne, hogy érdemes-e egyáltalán ebben a típusban gondolkodnom? Valakinek van-e tapasztalata, milyenek a szervízköltségek, nagyon szervízigényes-e az autó, mennyire gazdaságos stb. Eddig egy B Vectrám volt, és az nagyon megszivatott, és nincs kedvem megint előlről kezdeni.


Még szóba jöhetnek IV Golfok (abból is inkább benzines), és G Astra (amiből ha jól tudom az Isuzu motorral szerelt példányok jó strappabíróak), viszont végleges döntést nem hoztam még.


Köszönöm.


2017. jan. 26. 12:29
1 2
 1/14 Mosqu!to ***** válasza:
79%

Ezek közül egyiket se venném ennyiért!!


-Opel Astra G nem lesz ennyiért dízel üzemben,csak leharcolt. Szóval marad a benzines,de az meg nem isuzu motor!


-Audi A4 B5 ennyiért nem lesz vállalható állapotban,csak németből vagy rosszabb esetben osztrákból levedlett szarok kipucolva, mer' há' jó az a magyarnak...megveszed és már elisment még 2-300 ezer egyből a szervizre és futóműre! (Ennek az A4-nek gyengéje a futómű, és a kintiek 90%-a amit behoznak azon csere érett!) Ha még lenne is,az 1.6 semmi az Audiba! Nem megy,de cserébe sokat fogyaszt!


-Golf IV az ennyiért nincs jó! Rozsdás az összes,az emelési pontok már nem lesznek jók és az 1.6 ugyanaz,mint az Audiban!



Keress egy 1.4-es G Astrát,azzal talán nem lesz akkora szopás!

2017. jan. 26. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 BiTOPro97 ***** válasza:

Ebből az egészből a G Astra Isuzu motorral és vétel árban is már 500-600 ezer Ft közt, és csak is annak aki apróbb dolgokat megtud maga javítani, és talál egy átnézet jobb darabbot.


A B Vectra-tól sajna meg azt lehet várni.


Audi A4-et úgy 3-4* ennyiért.

2017. jan. 26. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 Mosqu!to ***** válasza:
100%

Így-így! Csak segíteni akartam Neked,de nyugodtan pontozzál le! Sőt!! Vegyél is meg egy ilyen németből behozott fospudványt,aminek a kinti ára durván 500 € volt (jobb esetben!!) és a helyi szerviz már előre sikoltott mikor beakarták oda vinni,így elbontásra várt! De aztán jött érte a magyar/román nepper,mert hát mekkora nyereség lesz még ezen az autón! Nem baj az,hogy taknyos a motor meg há' kivannak a talpasok/lengőkarok egy kis sterimó fürdő,kozmetika és mehet is az olyan beteg gondolkodású,hülyegyerekeknek,mint Neked! Mert az nem normális,aki megvesz egy Audit 400 ezerért és odaírja,hogy nem bőséges a pénzhozam! Az ilyen emberek azok,akik aztán gyerekesen szidják az Audit,ahol csak tudják,hogy mekkora egy fos!! Egy normális ember még egy Swiftet is nehezen vállal be ennyiért! (és ez most nem leszólás a Swiftesekkel szemben,hanem használtautó nál bármi lehet! Nemhogy egy 400 ezres prémium autonál)


De tekintve,hogy az elozo valaszt is lepontoztad, ez se fog meghatni és megveszed! Ez csak egy ilyen nyugtató kérdés és ha valaki megírja,hogy szar akkor az hülye...pedig csak jót akartam Neked!!

2017. jan. 26. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Úgy néz ki megvette és már a szervizben van vele ,mert még nem vagy lepontozva.
2017. jan. 26. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 Mosqu!to ***** válasza:
(nálam 0%-ot ír! Ami annyira nem érdekel máskor! Csak ez a "kikérem a véleményt,aztán ha nem azt írják,amit szeretnék akkor lepontozom" embereket nem csípem!:) )
2017. jan. 26. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
De a 3 as válaszod MÉG 100% os. Egyébként az audisták ilyenek,súlyos elmaradottságban szenvednek. Buksisimogatás helyett lefingod a fejét azt igen zokonveszik,és egyből "irigységgel" leszel felruházva.
2017. jan. 26. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 Mosqu!to ***** válasza:
87%

Jómagam is egy Audit vezetek! Elég jól kiismertem már a típusokat,ezért is akarok jót a kérdezőnek! (Audi A4 B6 Avant van most). De meghallhatom mindenki véleményét és tanácsát! Az se zavar,ha leoltják az Audit előttem! Egyedül az zavar,mikor megveszik a 3-4-500 ezer forintos Audikat és csodálkoznak,hogy elfossa magát úton-útfélen...


Én az enyémet elég drágán vettem pár éve(82.000 NOK),viszont semmi bajom vele! Egyetlen baja lesz lassan! Jön a gyerkőc és kicsi lesz...:(

De erre is van megoldás! Már böngészem az Audi A6 C6-okat! :)

2017. jan. 26. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 Mosqu!to ***** válasza:

Helyesbítenék! Nem az zavar,ha elfossa magát úton-útfélen! Az zavarja a tulaj,nem érdekel! :)


Az a bosszantó,mikor az ilyenek szarozzák az Audit,mikor kb. Astra árában veszik...[nincs bajom az Astrával,már most kikötöm! Nekem is volt,azt is szerettem!]

2017. jan. 26. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

Én nem pontoztam le senkit, most léptem be először, hogy olvassam el a válaszokat. :-)


Szerintem ti az átalgpontszámot nézitek.


És amúgy köszönöm mindenkinek a válaszokat.

2017. jan. 27. 08:59
 10/14 BiTOPro97 ***** válasza:

Kedves kérdező akkor nem láttad, de tegnap legalább hat órán át, az első válasznál a mostani "A válasz 82%-ban hasznosnak tűnik.", helyet "A válasz 0%-ban hasznosnak tűnik." volt látható. Tény voltak kavarodások a szavazások értékelésének értelmezésében, és könnyelmű feltételezések. Már csak azért is, mivel egy ember nem is tudja 0%-ra leszavazni, még súlyozás mellett sem.


Amúgy személyes hozzáfűzni valóm AUDI-kal minimális tapasztalatom van, de Volkswagen konszern és német autó és autók terén azért viszont nagyon komoly, és sok párhuzam is van ott. Igen AUDI mentes évek, egyszerűen azért mert családom MB párti ha csak a három német prémium márkát nézzük, jó "sógor alá is tettünk egy BMW-t". Meg én BMW-s lettem. De legfontosabb tényező a AUDI-sok nem jöttek egyszerűen bútort készíttetni a nagyapámhoz, de rengeteg BMW-s és MB-s is jött viszont, akik közt sok jó fej volt, és nem kevés akikkel valamivel több mint egyszerű üzleti kapcsolat is kialakult.

2017. jan. 27. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!