Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Heló! Pajero 1996 2.5td Két...

Oracel kérdése:

Heló! Pajero 1996 2.5td Két aksi van benne. Miért? Nekem a hátsó teljesen halott (6.6-otmértem) töltést se kap. Mégis tökéletesen működik minden. Nem értem.

Figyelt kérdés

2017. jan. 26. 13:07
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nincs (vagy nem volt) rajta csörlő vagy állófűtés? Azoknak szoktak külön aksit beépíteni. Lehet, hogy külön áramkörön van a második, vagy van valahova beépítve egy leválasztó kapcsoló.
2017. jan. 26. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Nem tudok csörlőről.Állófűtés nincs benne.De az aksi helye gyári kialakítású.Meg a kábelezés is.
2017. jan. 26. 13:41
 3/11 anonim ***** válasza:
Akkor biztos van benne gyárilag egy leválasztó kapcsoló vagy relé, ami automatikusan lekapcsolja alacsony feszültség esetén.
2017. jan. 26. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Akkor valószínűleg gyárilag van benne automatikus leválasztó kapcsoló/relé és az alacsony feszültség miatt lekapcsolta.
2017. jan. 26. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Az előző is én voltam, csak meghülyült a GYIK! :)
2017. jan. 26. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
De ha így is működik akkor minek a két aksi?
2017. jan. 26. 15:37
 7/11 anonim ***** válasza:

Ember, Pajerokban gyári felszereltség a két akkumulátor. Igazából csak egyes kivitelekben van 2, de Magyarországon valamiért a legtöbb 2 akkus. Ez a tutibiztos munkára foghatóság miatt van.

Neked az egyik akku egyszerűen meghalt, vagy valamiért nem töltődött. De a másik még működik attól. Az is elegendő az egész rendszer működtetéséhez. Minden bizonnyal úgy vannak bekötve, hogy egymástól függetlenül működjenek.

2017. jan. 26. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Nem tudom, talán már előre gondoltak a tervezők a csörlőre, állófűtésre, meg a terepen használatos egyéb dolgokra. Próbáld meg külön feltölteni hátha észhez tér az akku és utána már esetleg a saját automatikája is tölteni fogja.

Esetleg itt próbálj meg több információt szerezni:


[link]

2017. jan. 26. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a válaszokat!
2017. jan. 27. 10:30
 10/11 anonim ***** válasza:

Atmenofekes(elektromos) potkocsi illetve lakokocsi vontatasanal szokott jol jonni, de jo a tobbi miatt is amit irtak.

Sokszor a vonohorog csatlakozonal ki van epitve egy 20-40-es csatlakozo ami a masodik akkumlatorra van bekotve.

2017. aug. 6. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!