Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mazda 6 tuning ötlet vélemény?

Martin0009 kérdése:

Mazda 6 tuning ötlet vélemény?

Figyelt kérdés
Teljesen komoly kérdés!! Mi lenne ha egy 2016 os mazda 6 os motorterét kibeleznénk, és egy nissan gtr r35 ös 3.8l es v6 os motorját, és minden ezzel járóját tennénk be a mazda motorházteteje alá? Kicsivel magasabb motorháztető lenne. Emellé titánium kipufogó, sebességváltó minden meg lenne úgy csinálva hogy a motor működhessen normálisan. Kormányműn is amit kell csinálni stb. És ez alá a mazda kasztni alá egy azonos méretű audi quattro hajtásos minden ehez szükséges cuccot alátenni. Szóval hogy quattro legyen alatta. Természetesen nincs rá pénzem meg semmi, csak érdekel hogy ez így lehetséges lenne-e egy mazda, nissan gtr motorral, és quattróval. ( Kérlek ne olyan válaszokat írjatok hogy nem menne mert otthon hogyan? Tegyük fel egy tuningműhelyben ahol minden megvan hozzá) Leheteséges lenne? Ha nem akkor miért nem? Előre is köszönöm a normális válaszokat!:)

2017. jan. 26. 14:13
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
En a helyedben nem gagyiznék itt gtr motorral!dupla 1000-es swift motort tennek bele,egyet előre,egyet meg hatra.....a tetőcsomagtartóra meg raknék egy nissan skyle motort is.....a 3 motor termeszetesen egy közös váltóra dolgozna es az elejere termeszetesen felszerelnem az elengedhetetlen hómaró-sószórós-tolólapos talicskát amit ducati dumbo motor hajt!
2017. jan. 26. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Normális válaszokat kértem. Az volt a kérdés hogy elméletben lehetséges lenne e?
2017. jan. 26. 15:01
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Elméletben már meg is csináltad. Most gyakorold kicsit a hangját, aztán kipróbálhatod.
2017. jan. 26. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Nem értem miért nem lehet normálisan válaszolni :D Annyi a kérdés hogy ha minden szolgálatra áll, szakértők, pénz stb.. Akkor lehetséges lenne-e egy ilyet csinálni. Ha nem akkor miért nem? Rossz a szövegértésetek?
2017. jan. 26. 15:25
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Ertelmes valaszt adni egy ilyen idetlen,komolytalan, túl sok need for speed-et függő 12 éves lázálmára......

Amugy sem tudom mi ertelme ennek az elméleti fingfűrészelésnek.....

2017. jan. 26. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Nem nem lehetséges. Amiket írtál, az ugyanannyit tesz, mintha ezt terveznéd: disznó testre csirkelábak, aztán meg marha fej, továbbá egy krokodil farok kéne rá.


Több buktató is van:

1: Semmi sem kompatibilis egymással a leírtakból.

2: Tegyük fel mégis megoldanád. Olyan orrnehéz lenne mint egy tollaslabda az autó és olyan magas, hogy leborulna az útról. (Ismerve a '16-os 6-os mazda alját.)


Ha majd felnősz egy picit és ezáltal komolyodsz, még attól a szótól is elszégyelled magad, hogy tuning.

2017. jan. 26. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm, csak ennyit szerettem volna, hogy lehetséges lenne vagy sem :D Nem értem miért nehéz válaszolni egy eldöntendő kérdésre. De köszönöm utolsó:)
2017. jan. 26. 17:12
 8/13 anonim ***** válasza:
Ahogy a mondás tartja: minden lehetséges csak pénz kérdése, és ebből a pénzből már lehet kijönne egy alapból olyan autó ami ezt tudja. Itthon is van VR6 turbó lada vagy V8-as 2-es golf csak mondjuk ezek egy kicsit más pénzben mozognak mint a te elképzelésed.
2017. jan. 26. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Tudom de ez csak egy kérdés volt. Mert ez érdekelt hogy lehetséges lenne e egy ilyet összerakatni:) csak kíváncsi voltam
2017. jan. 26. 17:48
 10/13 anonim ***** válasza:
Valószínűleg meg lehetne csinálni horribilis pénzből.
2017. jan. 26. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!