Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » 1998-as Polo Classic-ban már...

1998-as Polo Classic-ban már van távirányítású központi zár?

Figyelt kérdés

Ezt az autót szeretném megvásárolni hamarosan, így a másik kérdésem az lenne, hogy az autóhoz lehet-e venni típus specifikus sportdobot, vagy univerzálisat keressek?

Nem a hangerő lenne a lényeg hanem a hang elmélyítése és a morgás.

A 75 lovas 1.4-est, és a 100 lovas 1.6-ost néztem ki magamnak.


2017. jan. 26. 17:15
 1/6 A kérdező kommentje:
Másrészt a rádiót is szeretném cserélni egy bluetoothos, auxosra majd, ezeknek a mérete univerzális és nem kell fúrni faragni a műszerfalat?
2017. jan. 26. 17:29
 2/6 anonim ***** válasza:
Van benne olyan központi zár, viszont a sportdobot nem vágom.
2017. jan. 27. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Van.Neken '98-as Variantom van,1.9 TDI.
2017. jan. 29. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
A hang mélyítését gondold át. Ha előfordul hogy hosszabb távon autókázol, elég fárasztó tud lenni a mély mormogás én azt gondolom.
2017. jan. 29. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Még annyi, hogy van 1,6-75 lovas verzió is, az 8 szelepes, régi vágású motor. Nem erős annyira, de nagyon nyomatékos, és ami a lényeg, alul adja le. Szal átlagos hétköznapi használatra az egyik legjobb motor lehet. Ha szétforgatós módban megy az ember, nem jobb sokkal mint az 1,4-75 lo, de alacsony fordulaton jobb az 1,6-100 lovasnál is.
2017. jan. 29. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Még fiatal vagyok, szóval kicsit pörgősbe nyomnám, ez nem azt jelenti, hogy gumicsikorogtatva fordulnák ki a parkolóból, de magamat ismerve a vidéki utakon 4-5ezernél váltanám el. Az üzemanyagfogyasztást ilyenkor nem nézem, de városban nem rajulnék vele.

(ha jól tudom 6500-7000en tilt)

2017. febr. 7. 18:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!