Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mia a vélemény a benzin plusz...

Djubika kérdése:

Mia a vélemény a benzin plusz gázüzemű autokról?

Figyelt kérdés
Ma akarok venni egy Peugeot 407 autót legalábbis ma kell megnéznem Peugeot 407 1.8 benzin plusz gáz üzemű vajon jók ezek igy vagy megszívom vele? Én 1.6 HDI re hajtottam de ez közelben van és jó árban . Köszönöm válaszotokat

2017. jan. 27. 09:09
 1/8 Tomcatters ***** válasza:
Nekunk volt egy p10 nissan primera 1.6 16v benzin - LPG Sose volt semmi gond vele, csak arra kell figyelni telen,ha gazzal hasznalod mielott leallitod a motrot kapcsold at benzinre ,mert befagyhat a rendszer,ha gaz maradbenne :) Plusz meg annyi,hogy gazzal kicsit gyengebb volt es kb 0,5-1 literrel tobbet evett gazbol atlagba ,de semmi problema nem volt sose vele :D
2017. jan. 27. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Nekem nincs velük tapasztalatom de mikor benzinkúton dolgoztam akkor azok akik gázt tankoltak azt mondták nekem hogy nagyon megéri. Volt aki külföldre járt a gázos autóval. Benzint nem is nagyon tankolnak csak 1-2 ezerért.

Csak nézd azt hogy a benzintartály pl 60 liter, a gáz tartályod meg legyen mondjuk 40 literes és máris több km-t teszel meg egy tankolással, ennek egy részét meg kevesebb pénzért.

2017. jan. 27. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Jó dolog, kb. a dízellel azonos km költséged lesz, de nincs ott mellé az a költséges rendszer, ami egy dízelnél.
2017. jan. 27. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
11%
Ha ingyen adnák a gázt, akkor sem járnék gázos autóval. Nem kérek ellenérveket.
2017. jan. 27. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a válaszokat mindenkinek hasznosak voltak nem jött össze a vásár nm voltak rendben a papírok.:(
2017. jan. 27. 13:04
 6/8 anonim ***** válasza:
Nehéz dolog a használt autó vétel. Szerintem úgy 30-40 autót néztem meg, és végül nem vettem semmit, megtartottam a régit, annyira elegem lett.
2017. jan. 27. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező! Nekem volt benzin gáz üzemű, Audi 100-as automata gépem. Az üzemanyag költség,az jó és megfelelt, de kb 15%-al többet evett, mert gyengébb a nafta. Volt még mellette más költség is, magas a beszerelési költség, és van még a rendszeres átvizsgálási költség, amit mindig vinni kellett a vizsgára, valamint nem elhanyagolható a rendszeres gáz szag.Ja és valóban télen mindig benzint használtam. Hát remélem, hogy tudtam segíteni!Kérem jelezze,hogy elolvasta!
2017. jan. 28. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekem az 1200-as Lada kis traktorom van gázüzeműre átalakítva. Hihetetlen, hogy így mennyire takarékos.
2017. jan. 28. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!