Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Üdv! Volna egy 2002-es Opel...

Petya1371 kérdése:

Üdv! Volna egy 2002-es Opel Astra F classic autóm! Mi lehet a baj?

Figyelt kérdés
Az volna a gond, hogy pár óra állás után nehezen indul.Ha adok neki apró gázfröccsöt, ès a pedálon tartom a lábam, akkor jár a motor rendesen, ha felveszem akkor olyan hangot ad kimint egy helikopter.Ezta problèmát, csak sok állás után produkálja.Mi lehet a gond???
2017. jan. 27. 19:01
 1/3 A kérdező kommentje:
Opel Astra F classic 1.4 gm
2017. jan. 27. 19:06
 2/3 Csontos Misi ***** válasza:
Biztosra így nem mondható meg a hiba. Elsőnek is kezdeném az alapjárati motornál a keresgélést. Mivel állás után produkál hibát. Általában felpörög a hibás alapjárat miatt. ha a hiba miatt a kijelzőn kivillan a motor hiba jelző lámpa. Akkor érdemes kivillogtatni a hibát. A weboldalamon (www.csontos-mihaly.eoldal.hu) fent van a menete. Ezen kívül egy két általános hiba leírás is fent van ezen az oldalon. ha pontosabb hibaleírást írsz akkor többet tudok segíteni.
2017. jan. 28. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi!Nèztem a kijelzőt, de semmifèle lámpa nem villan ki rajta.Akkor meglesem az alapjáratit hátha csak annyi a baja.Most reggel is csak úgy tudtam indítani, hogy kapott egy kis benzin fröccsöt, tartottam a pedálon a lábam kb 3-4 percig, ès utána elkapta.Aztán 15 perc kocsikázás után, leálltam aztán indítottam, ès pöccre indult.Remèlem nem lehet túl nagy baja! :(
2017. jan. 29. 08:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!