Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » A Kymco márka milyen minőségű...

GMPazsa kérdése:

A Kymco márka milyen minőségű mopedeket (50ccm alatt) gyárt?

Figyelt kérdés
Egy kymco super 8-ról lenne szó, akinek van tapasztalata, a márkával vagy akár a típussal kapcsolatban, akkor az kérem írja le!

2017. jan. 28. 11:37
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem éppen minőség. De tud gurulni (egy darabig).
2017. jan. 28. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Tévhitekkel ellentétben a kymco nem kínai, hanem taiwani. Ez meg minőségben is nagy különbséget jelent. Továbbá a kymco gyár honda licenc alapján készíti a blokkokat.

Ez persze nem azt jelenti, hogy "honda blokk van benne", hiszen a minőségellenőrözést nem a honda, hanem a kymco gyára végzi. De maga a konstrukció az nagyon jó. Továbbá tapasztalatok alapján is elmondható, hogy teljesen jó motorok ezek. Jó anyagminőséggel dolgoznak. Megbízhatóak, és aránylag jó áruk van.


Én egy piaggio-t hajtottam 2 évig, utána egy kymco people robogót vettem használtan 30.000km-errel, és azóta azt használom. Saját tapasztalat alapján is teljesen jó robogó. A blokkhoz még nem kellett hozzányúlni, csak a szokásos kopóalkarészeket kellet cserélni. (görgők, szíj, fékbetétek, gumi) Illetve nemrég kormánycsapágy csere, és szívató javítás kellett.


Persze ez lehet csak egyéni szerencse kérdése, de a piaggio-val nekem több bajom volt.

2017. jan. 28. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 játékos o válasza:
A kymco egy nagyon jó márka. Nekem quadban van. De a kymco mopedekről nem tudok.
2017. márc. 17. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!