Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Renault laguna 1.9 Dci F9QB7...

Renault laguna 1.9 Dci F9QB7 motorkóddal másnak milyen környetervédelmi besorolást kapott (2000/január évjárat)?

Figyelt kérdés

A forgalmiban 4-es a kód, tehát EURO 2.

Az EURO 3 pont akkor jött ki amikor a kocsi is.


Van valakinek tapasztalata ezzel a kocsival kapcs, hogy neki mit adtak?



2017. jan. 28. 12:25
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha a forgalmiban az van akkor annyi is. Attól, hogy a szabályozás vele egy idős, a kocsit már előtte legyártották, van egy kis késedelmi idő amíg lehet árulni a régebbi modelleket is.
2017. jan. 28. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Volt erről cikk, hogy sokaknak van elírva:

[link]


Nézegettem leírást meg mobile.de hirdetéseket a kocsimmal kapcs, de felemás, mert van ahol euro2, van ahol euro3 van kiírva.


Ezért voltam kíváncsi, hogy másiknak mi a tapasztalata.

Majd utánaérdeklődöm még.

2017. jan. 28. 21:03
 3/4 anonim ***** válasza:

Ja hát ez annak idején is ment már, csak akkor még a színes bilétákkal a rendszámon, hogy csomó autó jobbat kapott mint kéne vagy épp van ami rosszabbat.

Az egész környezetvédelmi besorolásos rendszer úgy ér kalap szart ahogy van. És akkor ez alapján próbálnak meg kategorizálni, meg szmogot enyhíteni. Csakhogy pontosan ennyit is fog érni az egész a környezetre tekintve.

Nagyjából sejthető, ha nem rendelnek el szmogriadót akkor is ugyanígy zajlott volna le a szmog kiürülése a városból, az égvilágon nem számított semmit a kocsik korlátozása, pont a semmit nem érő kategorizálások miatt.


Ha szmog van az összes pöfékelő szart kellene leállítani, aztán az érne is valamit meg megszűnne két nap alatt a szmog nem két hét...

2017. jan. 29. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Amikor megvettem a kocsit 2-3 éve, akkor még örültem is, hogy kék matricát kapott. Most meg új szabályozás.


Állítólag a tüzelés miatt van a szmog, tehát a kocsi tiltás nem ér eleget. Amúgy a páros páratlan rendszám jobb volt. Mindenkinek volt lehetősége kocsival közlekedni, limitálva, és mégis elmondhatjuk, hogy 50% a tiltás. (fogjuk rá)

2017. jan. 29. 01:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!