Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Egy Dodge Challenger megvétele...

3 napos mákos lecsó kérdése:

Egy Dodge Challenger megvétele, fentartása mennyibe kerül?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Megtaláltam álom autómat egy Dodge Challenger SE képében.

Én a 2009-es kiadást szeretném megvenni használtan, majd egyszer... Mert még jogsim sincs :D Tudjátok ez egy ilyen álom... A lényeg ,hogy honnan tudnék használni venni egy ilyen kocsit? Mennyi lenne a reális ára, átiratással, áthozással mennyibe fájna egy ilyen autó?

Olyat olvastam ,hogy ez a verzió simán elvan 9,4 literrel hosszútávon. Mennyibe kerülne szervizelni? Vásárlásnál mit kell nézni? Lehet szét van hajtva? Nem akarok vele száguldozni csak ilyen chill-esen, elmenni Horvátországba a tengerparton stb...


Az autó pontosan: Dodge Challenger SE 2009 3,5l V6 250le


Köszönöm a válaszokat!



2017. jan. 28. 14:24
 1/10 anonim ***** válasza:
33%

az interneten sokat árulnak, regadóval együtt már valamivel 8 millió huf alatt is vehetsz.

9.4et netes nyilvántartások alapján senkinek se eszik, 11-15 liter közötti, de gondolom ez nem számít ha 8 millióért egy 10 éves opelt akarsz venni.


nem beteges gép, de ugyanugy kell fékbetét neki, gumikat is venni kell, de ezek sem tételek szóval kapj elő egy 8 millást és futás a gépért.

2017. jan. 28. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
És kb mennyit futott példányokat érdemes megvenni? Nem lehet ,hogy szetvannak hajtva, ezért már alacsonyabb a kompresszió stb?
2017. jan. 28. 15:35
 3/10 anonim ***** válasza:
Ami jo allapotu. Ennyi
2017. jan. 28. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Havi fél millió firintos jövedelem elég egy ilyen autó fentartására? Most arra is gondolok ,hogy ha netán hengerfejes lesz, injektort kell cserélni vagy valami akkor kilehet-e fizetni.
2017. jan. 28. 16:03
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
barmi elég, primitiv mint a szög nem fog szétesni..
2017. jan. 28. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
57%
1967-est vegyél, abba van értelme locsolni a sok pénzt, és sokkal karakteresebb is.
2017. jan. 28. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
25%
Már ne haragudj meg, de Challangerből V6-ot venni olyan mint a Ferrari babakocsi... 340nm, egy újabb dízel BŐVEN tudja ezt a nyomatékot fele ennyi fogyasztással... ne égesd magad az autópályán mikor letol a kombi Skoda, én ezt tanácsolom :) Régi amerikai autós mondás: MOPAR or No car :)
2017. jan. 31. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
55%
Még annyi hogy 8 mp alatt van százon... Egyszer úgyis leállnál vele piroslámpázni, és tényleg ciki lesz kikapni egy amúgy nem is túl korszerű dízeltől :(
2017. jan. 31. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Jó autó, egyszerű mint a faék, nem igen szoktak benne tönkre menni a dolgok.

Viszont ha egyszer tényleg veszel egy ilyent, jól gondold meg,hogy milyen motorral választod.

Szerintem ehhez az autóhoz az 5.7hemi r/t vagy a 6.1 srt8 illik

Ez a v6 csak kívülről challenger... Amerikában a nyugdíjasok, vagy az anyukák vesznek v6-os mustangot vagy challengert nagyrészt, viccen kívül.


Legegyszerűbb Németországból behozni egy ilyent, de ott is 20ezer€-tól vannak elfogadhatok.


Amerikában már 10ezer$-ért veszel egy v6-ost, és nagyobb is a választék, legjobb ha kimész és körbenézel, egy ilyen 1-2hetes kiruccanás 1500$-ból megvan ha nem business classon utazól és nem luxus hotelban akarsz aludni hanem beéred motellal. Szóval kint vagy, körbenézel kiválasztod a kocsit, megveszed, hazahozatod. 2000$-ból itthon van, egyszerűbb ha Floridában nézelődsz mert onnan indulnak a hajók, és akkor nem kell országon belül több 100-1000 mérföldet kocsikáznod FL-ig, bár ha már kint vagy annak is megvan a hangulata,hogy pl Kansasból leviszed Fl-be a gépet.

Így kb 15ezer$-ból megvan szállítással,papírozással együtt a gép, ami kb 4-5 millió ft igaz ez a v6 ára, 1-2millió plusz a V8-ért, de megéné.

2017. febr. 19. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

3.5 nem sokat eszik de az kimondott europai hulladék

Nekem egy 2006-os eredeti amerikai Dodge Magmum 5.7Hemi R/T-m van gyárilag a mopar álltal tuningolt 400lóerő egy benzin temető de ez az igazi amcsi gép ennek 20 liter környékére írják afogyasztást hát kulturált vezetésnék barátok közt is van ez 30 liter városban .

A sima gyári R/T 350lo körül van ..

Fentartás nem olcso de jo a kocsi

Most vettem alá egy szett gumit amerikábol 260ezerért mivel itthon ekkora méretben nem találtam gumit 22 colos american racing felnire elöl 370/35Rz22 hátul 375/35Rz22 nem minde napi méretek . Egy éves fentartás kb 1 millio szervizzel mindennel együtt .

Ha cserélni kell valamit az eléggé zsebbe nyulós moka

2017. júl. 23. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!