Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » LEXUS LS vagy egy új, középkat...

LEXUS LS vagy egy új, középkategóriás autót vennétek?

Figyelt kérdés
Autóvásárlás előtt vagyok és kipróbáltam pár új középkategóriás autót és nem sok különbséget érzek az új és a mostani 15 éves szintén középkategóriás autóm között. Ami nagyon fontos lenne az a minél csöndesebb üzem. LS-ről azt azt olvastam, hogy nagyon csöndes és így került ez képbe.

2017. jan. 29. 20:36
 1/4 Tomcatters ***** válasza:
En anno uj at vettem :D Annal nincs biztosabb :D Uj ra szavazok
2017. jan. 29. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az LS nem készült 4 liternél kisebb motorral. Én inkább néznék valami új autót, nem egy használt ekkora benzintemetőt.
2017. jan. 29. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

"kipróbáltam pár új középkategóriás autót és nem sok különbséget érzek az új és a mostani 15 éves szintén középkategóriás autóm között"


Nem meglepő.


Ha egy 15 éves Lexus LS,valamint egy mai autó között kéne döntenem,akkor a mai autó vagy Mazda6 vagy Audi A7 lenne.

És még akkor is jó eséllyel az LS-re esne a választásom.

2017. jan. 29. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Egyiket se. A lexus LS, egy régi luxusautó, szóval ha ott a korából kifolyólag hirtelen megadja magát valami nagyobb szerkezeti egység (pl. a 500.000 km-t futott automataváltó) akkor kb. ugyanannyit költhetsz rá, mint amennyiért megvetted. Régi autót vennék, de nem régi luxusautót. Pl. 2 millióból leeht venni egy modjuk 2004-es évjárató Lexus IS 200 -at , amibe van modjuk 110.000 km, és az akkor tényleg patika állapotú. Vagy vennék egy régi imprezzát olyan 2 milliótól már vannak ezek is, bár azért ennél is fokozottan észnél kell lenni vásárláskor, mert ezeket az autókat mindenki arra veszi, hogy megpróbálja tönkretenni, de mivel erre is tervezik még így is általában elég sok mindent kibírnak (pl. gyárilag kovácsolt hajtókarokkal van szerelve). Régi celicák is jók , régi galant V6, stb. A lexus LS számomra túl nagy kockázat lenne, de tény, hogy még ma is megnézi mindenki még a régebbieket is belőle, kérdés kárpótol-e azokért a nézésért, amit szervízkor vág az ember, arról meg nem is szóltunk, hogy mennyit eszik, de ilyen autót úgyse ezért vesz az ember.
2017. febr. 19. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!