Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Lada 2107 első autónak?

Pesti Viktor kérdése:

Lada 2107 első autónak?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Most lett jogsim, és szeretném megvenni az első autómat. Lada 2107-re gondoltam.

A keret kb 700 000. Szerintetek lehet normális ladát venni ebből az árból, vagy valami mást válasszak?



2017. jan. 29. 23:10
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
29%
Te komolyan egy igénytelen ladára akarsz kivágni 700ezret, 0 teljesítményért ?
2017. jan. 29. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
28%

Ennyiből már bőven lehet venni korrektet,sőt pénzed is marad mellé ha kell rá költeni.


Viszont ehhez kell egy kis fanatizmus is a régi keleti autók felé,mert 700 ezerből olyan autót is kapsz,ami annyiban hasonlít a Ladára,hogy 4 kereke van.

Igaz vezetni rendesen megtanulni talán egy Ladán lehet a legjobban.

2017. jan. 29. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
86%
Egyébként ha tisztában vagy vele,hogy mi a különbség a 2107 és egy bármilyen 1990 utáni japán vagy európai autó között,és ennek ellenére is a Ladára esik a választásod,akkor nyugodtan vedd meg,nem fogod bánni.
2017. jan. 29. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
30%

Nah már vártam mikor jönnek a tanácsok hogy vagyél lepattant lyukas foltozott japánt ennyiből.:D


Tény hogy a lada nem biztosnágos. Viszont amikor elkapott a 90-es években a Rally őrület, akkor én is akartam egyet, mert ha a sciroccot tettem volna oda, akkor javítás lett volna annyi, mint a lada alkatrészenként.

Ez Volt a nagy előnye, hogy fillérekért Volt az alkatrész. Nem tudom most így van-e.

2017. jan. 29. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
96%
Persze hogy jönnek a japán tanácsok, mert ennyiből már kap viszonylag normálisat amit vezetni is lehet. A Lada ma már fanatizmus, semmi más. Épelméjű ember nem vesz, semmi nem szól mellette, csak fanatizmus, ami nem feltétlen a józan észről szól. Ha fanatizmusa van neki vegye, ha nincs akkor kerülje el messze. Ezeknek már sok éve lejárt az idejük, főleg nem ennyi pénzből.
2017. jan. 29. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
0%

5: akkor mit mondasz a trabira? :DD


nyilván a lada szórakozás, nem más. De nem emlékszem hogy az első autómmal 22 éve más célom lett volna mint a buli meg a szórakozás.

2017. jan. 30. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
73%

#6# A kérdező azt vesz, amit akar, ha Ladát akar, vegyen azt, de ő is azokból a Ladákból válogathat, amelyekből annak idején te...

Azért az a 22 év nem csak az emberekben hagy nyomot, hanem az autókon is :-)

2017. jan. 30. 03:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
Jó lesz első autónak, nekem is ez volt. Viszoblnt ne költs rá ennyit, kidobott pénz! A fele összegből is kapsz majd jó állapotút a maradékot meg félreteheted a következő, "rendes" autódra.
2017. jan. 30. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
17%

700-ert mar autot is lehet venni nem ladát!

Persze ha ez eleted vágya akkor vedd meg!De ennek a feléért is vannak vallalhato 2107-esek!En ennyit max akkor adnek egy ilyen orosz vasert ha ez lenne eletem szerelme és hobbija....de első autónak?!?....főleg ennyiert.....

2017. jan. 30. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
29%
Hülyéskedni jó, de első autónak 700-ért rendeset is adnak.
2017. jan. 30. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!