Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Egy nagymotoros szemében...

Egy nagymotoros szemében mennyire számít motorosnak, az, aki csak egy 50ccm-es motorral nyomul?

Figyelt kérdés
Tudom, mindegy milyen motor vagy mekkora, a lényeg a motorozás, de valamelyik nap elkezdtem azon gondolkodni, hogy vajon egy nagymotoros szemében mennyire számít motornak egy 50 ccm-es kétkerekű. Pl nem gáz egy 50ccm-es simsonról integetni egy 1000ccm-es chopperosnak? Lehet hülye kérdés, de kíváncsi vagyok. :)

2017. jan. 30. 14:36
 1/10 anonim ***** válasza:
Ismerősnek köszönsz, az rendben van,ismeretleneknek is köszönhetsz, de nem kell látványosan integetni ok nélkül senkinek
2017. jan. 30. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
A chopperes az egy külön "faj", legalábbis ezt így figyeltem meg, mert ők azok akik közül a legtöbben nem intenek vissza. Nincs gondom a Simsonosokkal, olyannyira hogy én is Simsonozom néha (hiába, van egy fílingje) de nem integetek nekik, ha a naggyal motorozom. Persze ha int akkor visszaintek.
2017. jan. 30. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Ja, mikor Simsonnal megyek akkor nem integetek. Volt már rá példa, és éppen chopperes volt az illető aki visszabiccentett fejjel.
2017. jan. 30. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Az biztos, hogy van egy sajátos hangulata a simsonozásnak. Nyáron szeretnék A1-es jogsit csinálni, de annak ellenére, hogy veszek egy nagyobb motort, biztos hogy nem fogom eladni a simsont, sőt kisebb távra rendszeresen fogom használni. Egyébként köszi a válaszokat:)
2017. jan. 30. 16:08
 5/10 anonim ***** válasza:

Olyasmi Simsonról integetni, mint idősebb emberrel a kézfogás: kezdeményezni nem illik,ha adják akkor pedig fogadni szokás.


Egy Simsonos.

2017. jan. 30. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Simsonnal vagy bármi ötvenessel (pár munkába járót leszámítva) inkább csak településen belül szoktak közlekedni ahogy én látom, én meg inkább kint motorozgatok, szóval nincs is ilyen kérdés.


A köszönés meg semmit nem ér ha nincs mögötte "tartalom". Integethet bárki, de ha lát valakit aki térdel/guggol a motor mellett, valamit kínlódik és nem áll meg megkérdezni, hogy mi a baj, akkor a fene megette a köszöngetést ám...

Én meg szoktam állni vagy legalább kézzel inteni, hogy minden oké-e. Aztán egyszer elszámoltam magamat és 5 km-re a benzinkúttól megállt a technika benzin híján. Épp az alsóörsi hétvége volt, vasárnap délután, szóval jöttek felfelé szép számban a népek. Senki sem kérdezte meg, hogy mi a bús fenéért állok derékig levetkőzve és a fejemet vakarva a tűző napon... De van mobiltelefon meg ismerősök, az a lényeg. :)

2017. jan. 30. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
A szememben az motoros aki annak érzi magát:) Robógosoknak is intek (persze nem azoknak akikről látszik hogy csak egy eszköz a gép A-ból B-be)/megállok ha valami gáz van.De ne csodálkozz hogy nem intenek a chopperesek:D nekem se szokott a 60%.a (yamaha r6 osom van).Viszont eddig a chopperesekről nagyon jó véleményem van,elég segítőkészek.(legalábbis akikkel eddig találkoztam)
2017. jan. 30. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
0%
csak a busik integetnek
2017. jan. 31. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ugyan úgy motorosnak számit a simsonos, a robogós, a babettás. Az újgazdagoknál szokás, hogy lenézik, mert nekik apuci 600-ast vett egyből, aztán első nyáron donorrá válnak.
2017. márc. 24. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Szerintem kategóriától függetlenül mindenki motorosnak számít. Ha meg kéne mondani, hogy ki nézi le vagy nem tartja motorosnak a nála kisebbet, az olyan lehet akinek az ölébe hullott a pénz vagy apuci megvett neki mindent. Aki végigjárta a létrát, és megdolgozott érte, az inteni fog és ha kell megáll segíteni.
2017. márc. 24. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!