Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Kell-e félni a 380ezret...

Kell-e félni a 380ezret futott 2006os 1.9CDTI céges H Astrától?

Figyelt kérdés
Autót szeretnék venni, és egy ilyen céges példányra hivta fel a figyelmem egyik ismerősöm. Sokat egyelőre nemtudott mondani az autóról, csak amennyi a cimben szerepel és, hogy caravan. Azt sem tudni, hogy a 380ezer milyen úton-módon került bele, végig városban, vagy a nagyja pályán. Annyi bizonyos, hogy legalább négyen használták eddigi pályafutása során. Garázsban volt alkalmam körbejárni az autót, de nemtudtunk beülni, kipróbálni mert egy munkatársánál volt a kulcs. Azt sem tudjuk, hogy beindul-e, már ősz óta a garázsban hibernál kihasználatlanság miatt. Azt sem tudjuk, hogy milyen felszereltségü, csak annyit láttam kivülről, hogy a szines képernyős változat, és vannak gombok a kormányon. Állitólag müködik. Felhivta a munkatársát, és holnap lenne lehetőség kipróbálni, akku tuti kell bele. Törve nem volt, de több karc, horzsolás is boritja testét, jég is elverte rendesen. Az ára gyanúsan olcsó:620ezer. Szerintetek mit lehet várni egy ilyen géptől?

2017. jan. 31. 14:17
 1/6 anonim ***** válasza:

kérdés hogy mi volt cserélve benne.

ha a drága kopó használódó alkatrészek igen és olcsó akkor nem igazán, ha nem volt cserélve akkor elmész rulettezni.

Persze sok 190 ezret futott is megfutotta már a 380 ezret..

2017. jan. 31. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
az 1.9 cdti fiat motor, én az 1.7-est keresném
2017. jan. 31. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Összesen 6darab ugyanilyen volt eladó, de már ez az utolsó. Tehát azis megfordult a fejemben, hogy az előző 5 jobb állapotú volt, és ez nemkellett senkinek.
2017. jan. 31. 14:26
 4/6 anonim ***** válasza:
Én inkább g astrát javaslok.
2017. jan. 31. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Az 1.9 CDTI nagyon király motor, azzal nincs gond.

Mondtam volna, hogy keress másikat, de a 600 ezer forint az nagyon korrekt ár. Nem gyanús, egyszerűen ennyit ér a sok km, ezért van a többi Astra visszatekerve 150 ezerre. Aztán veszel egy tekertet 1,5 milláért, végül arra is kell költeni ugyanannyit, mint erre a 600 ezresre.

2017. jan. 31. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

kérésre vsszateszik 150-re és 1 millió.

Jól is járhatsz vele, és szívhatsz is.

2017. jan. 31. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!