Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ezredszerre is: Karburátor...

Ezredszerre is: Karburátor tisztítás / beállítás?

Figyelt kérdés
Adott egy Kawa GPZ500S amit szezonra készítenék fel. Múlt ősszel is idétlenül járt, így szétszedtem és kitisztítottam a karburátorokat. Féktisztító, 7 bar légnyomás, szép tiszta lett, a membránok jó állapotúak de összerakás után nem tudom a keveréket beállítani, túl szegény, csak full szivatón jár a motor, sokszor csak egy henger. Gázadásra egyből lefullad. Mi lehet a baj?
2017. febr. 1. 18:08
 1/4 A kérdező kommentje:
2db Keihin karbi van rajta. A gumicsövek a karbi és a hengerfej közt rendben vannak. Össze locsoltam féktisztítóval a karbit de sehol nem találtam, hogy fals levegőt szívna.
2017. febr. 1. 18:09
 2/4 anonim ***** válasza:

Yamahánál hasonló tünet volt. Gázadásra mindig lefulladt. Azt hittem keveset kap közben meg a gyújtótrafó volt rossz.

Ha csak ráleheltem a gázkarra már leállt. Egy helyen átütés következett be de csak akkor ha a trafó a helyén volt azaz a váz közelében.

2017. febr. 1. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tippet, mindenképp megnézem. Hátha nekem is az az, ha pechem van mindkét trafó repedt, de magyarázná, miért állt le néha egy henger menet közben tavaly..
2017. febr. 1. 21:10
 4/4 A kérdező kommentje:
A rossz keverék beállítás miatt elpiszkolódtak a gyertyák. Tettem bele két újat, mert úgy is cserések voltak és így sikerült beállítani, szinkronizálás után gyönyörűen jár. Remélem segítettem ezzel valakinek. Pacsi
2017. febr. 11. 10:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!