Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mi az álomautótok?

Mi az álomautótok?

Figyelt kérdés
Nem feltétlenül a 40 millás bentlykre gondolok, hanem amit szívesen használnátok napi szinten, de esetleg (még) nincs pénzetekre rá.
2017. febr. 2. 12:35
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
Ja igen, és újszerű állapotban (mert ez nem boltba járkálós vas, tehát vagy rommá törik, vagy ami még megvan, az olyan, mint ha a szalonból jött volna) megkapod egy új Suzuki Swift, vagy egy felszereltebb, szintén új Dacia Logan áráért. És ha kultúráltan közlekedsz, akkor a nagy köbcenti nem egyenlő nagy fogyasztással sem. Ráadásul lassan 30 évesek, és bőven megérdemli a néhány fennmaradt példány az OT rendszámot.
2017. febr. 2. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
Ha egyet lehet, akkor mindenre alkalmas autót vennék: vagy Audi RS5, vagy RS6 Avant (ezt még el kellene döntenem).
2017. febr. 2. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
Húha, nekem már megvan az álom autóm, szóval nem írom le mi az. :P
2017. febr. 2. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
54%
Audi R8 max 2 év múlva veszem. Most Audi A5 van.
2017. febr. 2. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:

Ízlések és pofonok...

Ezeket az újabb menő vasakat azért nem venném, mert ordít róluk, hogy drága (R8, újabb RS audik, stb), valamint agyon van elekronizálva, és nyalja a seggemet is :)

Dehát ugyebár kinek a pap...

Én szeretem ha azt az autót ÉN vezetem, nem a szenzorok, és egy nagyobb gázfröccsre a kanyarban inkább kiteszi a seggét, és nem kezd el villogni a műszerfal, mint valami elcseszett karácsonyfa (ESP és ilyen olyan társainak a visszajelzője)

Nem állítom, hogy rosszak ezek a vasak, mert nincs rá okom, de a leplezett izom valahogy ütősebb. Amikor az Adiból lenézően átkacsint a kölök a 200ezres napszemcsi mögül az "Opel"-ra, aztán még a segglyuka is fekete lesz, annyi gumifüstöt nyel a Lotus Omegától :) De ez távoli álom sajnos :), amire meg meglesz rá az a "fölösleges" pénz, addigra meg művészet lesz találni nem hogy egy megkímélt példányt, egyáltalán egy létező (és ugyanakkor eladó) darabot, arról meg ne is álmodjak, hogy határjainkon belül.

2017. febr. 2. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
100%
nekem egy vadiúj, szalonból hozott fekete Audi A4-es az álmom :)
2017. febr. 2. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:

Az új Alfa Romeo Stelvio nagyon bejön, szívesen használnám, de nem az én pénztárcámhoz szabták sajnos. Talán majd egy 10 év múlva. :)

De ha drágább kategóriát nézünk, akkor az álomautó mindenképpen az Alfa Romeo 8C lenne.

2017. febr. 2. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 BiTOPro97 ***** válasza:
50%

Off/On: De álomutak és kívánatos útfelületek is kellenének.


Itthon nem egyszer még az M futómű is túl beválós néha.

Bár valaki meg, a szerpentinekért van oda, meg terepjáróval a rázós utakért. Ezt exendurosként (óvom a kezem) is értem már, meg nagybátyámnak van több terepjárója, olyan is amiért már nem kár.


Ki hol autózna szívesen az álomautójával?

http://www.gyakorikerdesek.hu/kozlekedes__autok-motorok__840..

2017. febr. 2. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
100%

Dodge RAM. Osztatlan első üléssel, sorhatos dízellel és automata kormányváltóval.

Mert abban elférnénk akár hatan is, és mindig lenne nálam egy utánfutó (a plató hátul :) )

2017. febr. 2. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim válasza:
100%
Mazda 3 (2017)
2017. febr. 2. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!