Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Van bármi féle statisztika...

Van bármi féle statisztika vagy észrevétel, hogy az emberek mikor vesznek leggyakrabban használt autót?

Figyelt kérdés
Évszak, hónap, negyedév vagy akármilyen időszak.
2017. febr. 4. 12:28
 1/5 anonim ***** válasza:

Biztos van, de engem nem érdekel a statisztika.

Nincsen jelentős ármódosító hatása a kereslet-kínálat ingadozásának, legfeljebb a vevő szempontjából lehet előny, a teljesitmény adó miatt, ha év elején vásárol autót, és nem az év végén.

2017. febr. 4. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 holnaptegnapja ***** válasza:

Statisztika ide, statisztika oda.


Az igényeket és a pénztárcákat próbálják közös nevezőre gondolni.

Az "állampolgárok".

==================

Az elit "réteg". -(már több mint "állampolgár") (anyagi helyzetűek szerint), őket ez nem érdekli.

Mert van aki helyettük ezt kifizeti.

2017. febr. 4. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Mikor van pénz. És az nem függ az időszaktól.
2017. febr. 4. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Van bizony.

Ahogy közeleg a jóidő,az emberekben feltámad a jövés-menési ösztön,azaz a többség tavasszal,nyáron vásárol.

Megfigyelhető ez a téli árzuhanáson is.

2017. febr. 4. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
4-es válszoló: Pontosan erre voltam kíváncsi és még számomra kedvez is. Meg is nyugodtam, mert épp el akarom dni az autómat és akkor kicsit nagyobb esély lesz rá.
2017. febr. 4. 15:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!