Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » BMW 318i és 320i fogyasztásbel...

BMW 318i és 320i fogyasztásbeli különbségek?

Figyelt kérdés
Néztem egy E46 Touringot, 143 lóerő, és láttam van belőle 118 lóerős is. Érdekelne ezek között van e különbség fogyasztást nézve, és a 6 hangeres, szóval 20i, 150-170 lovas modelljeihez képest is. Köszönöm.
2017. febr. 4. 16:06
 1/2 anonim ***** válasza:
spritmonitor.de
2017. febr. 4. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

NE VEGYÉL BMW -T! Nem megbántásból mondom, de aki fogyasztást nézi nem való neki a BMW!

Saját tapasztalatból tudom nem ez lesz a nagy kiadásod.

Jó kocsik, meg tartós és üzembiztosak, de mivel sok alkatrészből állnak és bonyolultak sok alkatrészt kell cserélni.

E46 is már egy öreg lom, de még nem veterán. Kb. a mélypontja a 3as szériának. Ilyenkor éri megvenni ha márkabucci vagy és szerelő és rendbe rakod amíg elkezd emelkedni az ára majd 5-10év múlva.

Vagy hogyha szeretnél legolcsóbban bmw -t akkor is e46 jó döntés lehet de a legolcsóbban bmw nem egyenlő egy corsa vagy swift üzemeltetésével!

Pár szó: hídszilentek, viszkó, vanos, fűtésvezérlő, gardán, lengőkarok, hűtő, stb....

Épp elég fillérbaszó van nap, mint nap fészbukon péenvé csoportban, hogy "tesó kéne bontott vízcső meg mivel kössem fikszre a viszkót és stb."

2017. febr. 4. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!