Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mi a megoldás az alábbi...

Mi a megoldás az alábbi problémákra? Lennt bővebben. Opel astra f 1.4Gl 1993-as

Figyelt kérdés

A tetőkárpit lóg rendesen lefelé, valahogy visszakellene ragasztani(van napfénytető is az mögött jött le és már körülötte is kezd)

Ha jobbra fordulok kocsival egy nagy kanyarban akkor kattog elöl jobb oldalt valami biztos hogy v.mi a kormányzással lehet(féltengely esetleg?) meg főleg mikor tolatok erősen hallani lehet előlről kopogást. Rozsdásodást mivel lehet hatékonyan megoldani? Új elemet berakni és lefujni pl ugy jo?18/F


2010. máj. 7. 14:26
 1/3 anonim ***** válasza:
A tetőkárpithoz árulnak egy bizonyos ragasztót. Autós boltban érdeklődd meg hogy mit ajánlanak neked hozzá. A kattogás több mint valószínű hogy a jobb első gömbcsukló kopása okozza, tehát az csere. A tolatásnál nem tudom mitől lehet a kopogás, de a váltó fogaskerekére gyanakszom. Amúgy jobban jársz ha elviszed egy szervízbe, mert gondolom már öreg autó, és hiába is csinálgatnád házilag, egyszer nehogy kiszalkadjon alólad a futómű.
2010. máj. 7. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ja rozsdát elfelejtettem.:) Azt lecsiszolod csiszolókoronggal, és begletteled, majd kevertetsz színkódra festéket. Jobban jársz a szervízzel, mert ennyi problémával műszakin nem fog átcsusszani. Üdv
2010. máj. 7. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Sajnos én csak járok vele apu mellett ő meg nem fogja elvinni én meg nem tudom megcsináltatni. Mondta szervizes műszakinál hogy gömbcsuklók már kicsit kivannak meg a féltengely kopog. Most jutott ez eszembe szoval ez a kettő a baj. Az autó 93'as szóval 17éves múlt most márciusban:D:S

Az autó hangja is valahogy más mint régen volt olyan erőltetettebb hangja van mint máskor:( Sajnálom a kocsit, nem sokat tudok tenni az érdekében probálom fűzögetni aput.

2010. máj. 7. 19:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!