Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Gyorsított tanfolyamon kb...

Gyorsított tanfolyamon kb mennyi idő alatt lehet megcsinálni a "b" kategóriás jogosítványt?

Figyelt kérdés
2010. máj. 7. 15:28
 1/5 anonim válasza:
48%
a gyorsított az csak az elméleti részre vonatkozik.. az 2 hét alatt meg van.. a többi ugyan annyi idő
2010. máj. 7. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

így van... gyorsított csak az elméleti rész... ( abból áll, hogy a 10 1 órás alkalom helyett 3db 3 órás alkalmat tartanak)

Ha megszerezed a KRESZ vizsgát akkor csak rajtad áll mennyi idő( pl hányszor tudsz egy héten vezetni menni)

Nekem úgy 2,5 hónap volt. Mindenből elsőre átmentem, viszont rutinból se és forgalomból se vezettem le a kötelező óraszámot, csak a felét... Mert az oktatóm tutyimutyi volt és "nem ért rá" soha.

(Viszont ismerek valakit aki 6 hónapig csinálta csak a Kreszt :)... az a szomorú hogy meglett a jogsija és töri zúzi a többi autót "cserbenhagyással" )

2010. máj. 8. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
a 2.válaszolótól kérdezném hogy ha 2hét alatt megvan.és az oktató is ráér meg minden,és bármikor tudok menni vezetni,és elsőre átmegyek.szóval simán megy minden akkor úgy mennyi idő kb ?
2011. jan. 13. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

2. válaszoló vagyok


húha... tehát mondjuk az elmélet megvan 2 hét alatt...

Tegyük fel, a harmadik hét első napján vizsgázol... 2.nap irategyeztetés 3. nap(szerda) már az oktató autójában ülsz... mivel 1 nap csak 2 órát vezethetsz ezért 5 alkalom kell akkor az 3. hét csüt-péntek.. 4. hét hétfő-kedd szerda... tegyük fel, hogy csütörtökön vizsgázol rutinból elsőre átmész... péntek irategyeztetés ...

Következő héten már forgalmat tanulsz az ugye 20 óra és mondjuk minden nap tudsz 2 órát vezetni az 10 alkalom tehát 2 hét...

Az összesen 6 hét + a 7. héten vizsga+ irategyeztetések meg elmész az okmányirodába... és ahogy megcsináltattad az okmányirodában... 2 hét múlva kézhezkapod a jogsid...


Tehát kb úgy 9-10 hét cakompakk ha minden nap tudsz menni és minden elsőre meg minden így ahogy leírtam:)


(Persze lehet rövidebb idő alatt is... pl. én már tudtam vezetni úgy mentem oda... és a 2. rutin órától forgalomban vezettem... rutinvizsga stb... és kb 3 alkalmat vezettem valódi forgalmi óra alatt és mondtam az oktatónak h már akarok vizsgázni, kifizetem az óréákat... de írja be valahova... neki is jó, mert ugye az ingyen pénz:) Nekem meg kevesebb idő v 2 héttel... elsőre átmentem mindenből :)

Kb szeptember elején kezdtem és november első hetében már volt jogsim... úgy, hogy az oktató mindig sz*póskodott, és mindig kitalált vmit h miért nem ér rá oktatni...

A1( motor) kategóriát is ugyanakkor csináltam, az már készen volt október elején hasonló ügyeskedésekkel, de ott az oktató részéről, és akkor vezethettem amikor csak akartam...


Tehát nagyon sokmindentől függ!

2011. jan. 14. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

előtted kérdező vagyok.

köszönöm a válaszodat.

2011. jan. 19. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!