Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Az új ladákat (pl Granta)...

Az új ladákat (pl Granta) miért adja el mindenki kb azonnal?

Figyelt kérdés
nézegetem pár hónaposan 3-5-10 ezer kilóméterekkel elakarják adni,csomó helyen "sürgősen"
2017. febr. 5. 12:15
 1/9 anonim ***** válasza:
35%
Gondolom szar
2017. febr. 5. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Lehet rosszul számolták ki a költségvetést a családok, sajnos ez gyakori a magyar családoknál főleg azoknál kik a látszatra adnak csak.
2017. febr. 5. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Lada Grantával látszat? Ne viccelj már :))


Mindenféle autóknál jellemző ez, bemutató és tesztautókról van szó főleg.

2017. febr. 5. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
26%
Rájöttek, hogy el kellett volna olvasni az autó tesztjeit és nem saját maguknak kipróbálni, hogy milyen szar...
2017. febr. 5. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
21%
Azt az autot legyartani is kar volt nem hogy megvenni....erre valoszinuleg az ujdonsult tulajok is rajottek!most meg szabadulnanak tole amilyen hamar csak lehet
2017. febr. 5. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
93%

Az utcánkban is vette egy fószer egy új Ladát. Ma is láttam. Nem tűnik úgy hogy el akarná adni.

De ezen az alapon 174db (sokkal több, mint Lada Granta) K Astra van fent a hasznaltauto.hu-n. Ez az autó ugyebár 2016-ban az év autója lett. Akkor mégis ilyen sz@r, hogy mindenki szabadulni akar tőle? Szerintem az, hogy mennyit árulnak, önmagában nem jelent semmit.

2017. febr. 5. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
25%

1-es és 4-es válaszolóknak: manapság már egyik gyártó sem gyárt "szar" autókat, sőt már több mint 10 éve így van.

Az egyik mellékutcában is áll egy új Granta, néztem is,

milyen szép formája van, meg nem mondtam volna, hogy ez

egy Lada, Toyotának vagy vmi más, márkásabb autónak néztem.

10-szer inkább ilyent vennék, mint egy 15 - 20 éves Bmw-t,

Audit vagy Mercedest, nehogy már a modernebb technika legyen a "szarabb", ahogyan ti fogalmaztok! Azok a "felsőbbrangú" német vasak újonnan biztos jók voltak, de

eljárt felettük az idő, kész. Ami elavult, az nem lesz egyszeriben modern! Én simán vennék Grantát, s most jöhet

a felhördülés, de leginkább egy 2200-as benzines 607-est,

mert sokkal dizájnosabb, kényelmesebb autónak tartom, mint

BÁRMELYIK BMW-t, Audit és Mercedest, ennyi!!!

2017. febr. 6. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Köszönjük emese.......
2017. febr. 6. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

"nem mondtam volna, hogy ez

egy Lada, Toyotának vagy vmi más, márkásabb autónak néztem.

10-szer inkább ilyent vennék, mint egy 15 - 20 éves Bmw-t,

Audit vagy Mercedest, nehogy már a modernebb technika legyen a "szarabb", ahogyan ti fogalmaztok! "


De most ellentmondtál magadnak. Hiszen a 20 éves Audiban vagy BMW-ben vagy bármiben modernebb technika van, mint egy új Grantában. Nem sértésnek szánom, de ez így van.

2017. febr. 6. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!