Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Audi TT segítség?

Audi TT segítség?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Most vettünk egy Audi TT MK1 1.8t kocsit,és még nem igazán vagyunk tisztában vezérlésével. Gondolok itt arra,hogy a belső világítást hol lehet bekapcsolni,ablakot hogy lehet vizezni,a műszerfalon hogy lehet beállítani hogy az átlagfogyasztást mutassa,stb. Ha valaki tudna segíteni ezeknek a dolgoknak a használatára,azt megköszönném! Fontos lenne.

2017. febr. 5. 15:30
 1/7 anonim ***** válasza:
A kesztyűtartóban nincs meg a kézikönyve? Abban minden benne lenne.
2017. febr. 5. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nincs,azt nem kaptunk hozzá.
2017. febr. 5. 17:25
 3/7 anonim ***** válasza:
Milyen évjárat? Mert a legrégiebbeknél nem is biztos, hogy lehet még fogyasztást meg ilyeneket nézni.
2017. febr. 5. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
'99.februar
2017. febr. 6. 06:58
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha van benne bort computer akkor elvileg tudod nézni az átlagfogyasztást,középen van egy kijelző az órák mellett azon kell váltogatni erre több helyen is lehet a gomb,az ablakot ablakmosózni szerintem úgy lehet,hogy a kormány mellett lévő kart előredöntöd azt amelyiken az ablaktörlő van vagy valami hasonló,a belső világítást szerintem belső tükör fölött kell nyomkodni,de végig kell próbálgatni meg kell ismerni a kocsid,sok sikert:).
2017. febr. 7. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
5-ös: Köszi az infókat,majd megnézem mit tudok kihozni a dolgokból :D . Viszont a belső világítást a belső tükörnél már próbáltam,de piros és eléggé halovány. Nem tudom itt lehet-e erősíteni a fényerőt vagy ennek direkt ilyennek kell lennie?
2017. febr. 8. 18:37
 7/7 anonim ***** válasza:
Ötös vagyok:ha a tekerő fel van tolva akkor olyan direkt,ha nem akkor nem tudom,bármi kérdésed van írj és amit tudok segítek,nagyjából ismerem ezeket a kocsikat.
2017. febr. 11. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!