Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Szövet-, vagy gumiszőnyeget...

Bambuci2 kérdése:

Szövet-, vagy gumiszőnyeget preferáltok az autóba?

Figyelt kérdés

#gumiszőnyeg #szövet szőnyeg
2017. febr. 6. 06:17
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Csak gumi. A szőnyegnek számomra semmilyen előnye sincs.
2017. febr. 6. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

csakis gumival, a biztonság miatt :D


(mellesleg baromi könnyű takarítani, nem ázik át..stb...)

2017. febr. 6. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Nekem van benn mindkettő, alul szövet, felette meg gumi.

Szövetszőnyeggel sokkal szebben néz ki a beltér, de nagyon kényes, ezért még nyáron se szoktam kivenni a gumiszőnyeget. De szerintem az alváznak is jót tesz, ha gumiszőnyeg van az autóban, nem ázik át semmi, és nem kezd el rozsdásodni.

2017. febr. 6. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Gumi.

A szövetszőnyeg csak jól megőrzi a lábbal behordott sólét.

2017. febr. 6. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 Tomcatters ***** válasza:
100%
En is gumiszonyeget hasznalok ,eredetileg szovet volt benne, de lecsereltem ,mert par honap utan ,,,,,, undoritoan nezett ki :es igen felvette a vizet ami nem tesz jot semminek :D gumibol is vannak igenyesebbek, a lenyeg olyat vegyel aminek az alja nem sima, hanem reces eloszor simat vettem ,de az sokszor elcsuszott pedig rogzitoful is van 1 db pff ami semmi :D
2017. febr. 6. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :)
2017. febr. 7. 21:51
 7/10 A kérdező kommentje:
Egyébként már akkor fúrta az oldalam a kíváncsiság, mikor megvettem akciósan 1890 Ft-ért a szövetet a Tesco-ban. Tudtam, hogy rosszul döntök, ezért került fel a kérdés. Következő már gumi lesz. :D
2017. febr. 22. 22:24
 8/10 anonim ***** válasza:
Gumiszőnyeg is van olcsón, és szövet is drágán. Nekem például nem volt olcsó a méretpontos Rigum.
2017. febr. 23. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Gumiszőnyeget szeretem, de oda kell figyelni a vásárlásnál. Egyszer vagy egy évig szellőztettem az erkélyen a gumiszőnyeget, mégis erősen büdös volt még. Aztán olyat vettem, ami nem ontotta az üzletben sem a kellemetlen műanyag szagot, az nagyon bevált. Auchan vagy Tesco, nem emlékszem.
2019. jan. 9. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Velem még nem fordult elő ilyesmi. Szagmintát is veszek, ha új szőnyegen gondolkodunk. ;)
2019. jan. 23. 10:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!