Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Yamaha yzf 600r thundercat vs...

Yamaha yzf 600r thundercat vs Honda vfr 750f rc36?

Figyelt kérdés
Melyik motort ajánlanátok inkább? Felhasználási terület nagyon vegyes lenne, szerpentinen örömmotorozás, városi illetve vidéki közlekedés és talán néha napján egy-egy pályanapra is kimennék bár tudom, hogy ez egyik említett motornak se hazai pálya. Vfr hangjába szerelmes vagyok és mindenhol azt olvasom nagyon megbízható konstrukció viszont kicsit nehéz talán a szerpentinre. Yamaha jobban tetszik külsőre és nem is tartok tőle annyira mert elterjettebb. Tudom, hogy sokat számít az állapot is, és már arra is gondoltam, hogy amelyikből jobb állapotút találok az lesz de kiváncsi vagyok mások melyiket választanák.

#motor #Honda #Yamaha #vfr750f #yzf600r
2017. febr. 6. 20:36
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!