Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Honnan tudnék B Omegámhoz?

Honnan tudnék B Omegámhoz?

Figyelt kérdés

Opel Omega B 2.5TD 1996 motorkód X25DT hez honman tudnék rendelni, vezető oldali motortartó konzolt?

Már kerestem sok helyen de nem találok.

Segítségeteket előre is köszönöm!



#Opel #Omegaa
2017. febr. 7. 03:10
 1/4 anonim ***** válasza:

Kedves Csaba!


Ilyesmi jó lenne?

[link]

2017. febr. 7. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Szerintem nem jó, mivel az oldal a motortartó gumibakot mutatja, nekem nem az kell, hanem:

Van az alváz arra alulról csavarozzuk fel a gumibakot, a tetejére ültetjük a motort a tartókonzollal, nekem arra a konzolra van szükségem. 3 csaavar fogja a blokk oldalához, és ez ül rá a gumibakra.

2017. febr. 7. 11:14
 3/4 anonim ***** válasza:

Értem. Egy telefonhívást megérhet az üzlet, hátha van nekik, csak az oldalon nem listázták. Vagy tudnak ajánlani más forgalmazót.


Ugyanilyen megfontolásból az [link] -t (Kovács autóalkatrész) javaslom még. Náluk eddig a családban lévő minden autóhoz kaptunk, ami kellett.

2017. febr. 7. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Rendben, Köszönöm, megpróbállok telefonálgatni, hátha valahol ban elfekvő.
2017. febr. 7. 13:44

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!