Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Suzuki Gs 500 motorról mik a...

Suzuki Gs 500 motorról mik a vélemények/tapasztalatok?

Figyelt kérdés
500.000-ből tudok venni egy normálisat?
2017. febr. 7. 12:05
 1/4 anonim ***** válasza:
Kezdésnek nem rossz gép. Ha nem vagy túl magas hozzá. 500 körül biztos lehet jót kifogni. Én tavaj 2002 sv650 n tipust vettem ennyiért gyári bukás mentes állapotban. Ha rám halgatsz szerelővel menj. Nem túl fényes a magyar használt motor piac.
2017. febr. 7. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
500-ból? Gs500-at persze hogy tudsz, igen jót lehet annyiból kifogni. De azért alaposan meg kell nézni. Én 2 évvel ezelőtt néztem egyet 540-ért, hát mit ne mondjak, elég ramaty volt. Törve volt, tankon jó nagy horpadás amit a csicska eladó nem fényképezett le, gázelvétel után nem állt vissza egyből alapjáratra... szóval volt baja. Ehelyett vettem egy er5-öst 320-ért ami 100x jobb vétel lett:)
2017. febr. 7. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm
2017. febr. 7. 23:11
 4/4 anonim ***** válasza:

2-esnek, én is amikor megvettem haza fele nem ment vissza az alapjárat 3000 alá, voálá-> benyultam a karbi tetején lévő alapjárat állító csavarhoz és álitottam rajta amég 1000 re nem ment :) ez az a nagy dolog


A motorról: Én úgy gondolom, hogy ebben az árkategóriában senki sem csilli villi makulátlan gépet keres, eleve a gs nem is arra való, hogy csilogjon ezt használni kell, én 400.000 ért vettem, karcos, müanyag elem hátul lötyög tankon kis horpadás stb, valahol kicsit fujva stb, de a motor jó a tulaj használta ezért annyira karbantartotta, hogy megbízható legyen, használatra vettem és nem dísznek, azóta eltelt 2 év, a motorba olyan 7000-8000 km ment ez idő alatt csak Olajcsere és tankolás, hibamentes.

Olajszintre nagyon érdemes figyelni mivel léghűtéses és csak ez keni és hűti. Fogyasztás 5 liter, 5,5 fölé nem ment még nálam. 120 ig kényelmes, nem rezonál a kormány és kanyarokba is szépen fekszik a kis súlya miatt. Ajánlom. 500.000 ért simán vehetsz.

2019. aug. 17. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!