Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ha már kuplungot akarok...

Ha már kuplungot akarok cseréltetni az autómon érdemesebb komplett szettet cserélnem kinyomólappal, csapággyal mindennel vagy elég a tárcsa?

Figyelt kérdés
opel astra g 1.2-ről lenne szó

2017. febr. 7. 14:34
 1/4 anonim ***** válasza:
Ilyenkor termeszetesn illik mindent cserelni!
2017. febr. 7. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Biztos jobb lenne a szett, bár én most vettem autót, valaki cserélt kuplungot kompletten benne, úgy zörög, mint a rosseb. Gondolom valami utángyártott vackot rakatott bele.

Én csak tárcsát, meg csapágyat cserélnék.

Bár kérdés, hogy emel ki a kuplung.

Ha recseg, teljesen ráállítva is, akkor ferdén emel ki, akkor a szerkezet hibás.

2017. febr. 7. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A magas óradíjak miatt nem árt kicseréltetni egyszerre mindent. Nem mindegy 5 órát dolgozik vele a szerelő, vagy 2x5-öt akár fél éven bellül
2017. febr. 7. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Komplett szettet mindenképp. Az kopik össze csak normálisan újra. És te azt fogod használni kb. az autó élete végéig már, nem akarsz te se szopni vele többszörösen.
2017. febr. 7. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!