Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Olyan gondom lenne (Peugeot...

Bajsz Máté kérdése:

Olyan gondom lenne (Peugeot 306 1.4 benzin) hogy alapjárat ingadozás és motorhiba lámpa kivillanása után lambda szonda csere lett minden helyre ált?

Figyelt kérdés
Kb 150 km ert mentem vele azóta és most nem csak melegen inditáskor hanem folyamatosan magas az alapjárat és folyamatosan ég a hiba jellző lámpa. és sajnos a fogyasztása is megnőt az autonak . Valakinek valami ötlet?
2017. febr. 7. 19:11
 1/4 JulesTS ***** válasza:
Jelensegbol itelve az ECU veszuzemben megy. Valamelyik erzekeloje nem megfelelo jelet ad (velhetoen a cserelt lambdaszonda). Csak hibakod olvasas utan lehet megmondani, hogy tenylegesen mivel van baja. Olvastasd ki a hibakodot...
2017. febr. 7. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ki és hogyan tippelte meg hogy lambda szondát kéne cserélni?
2017. febr. 7. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
pillangó szelep kokszosodása és a gyújtógyertyák valamint a trafó is okozhat ilyen tüneteket. Általában csak az egyik a hibás, de találkoztam már olyannal is, hogy mindent cserélni kellett. A fojtó szelepnek nem mindig segít a takarítás és a kalibrálás.
2017. febr. 7. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Hát észrevehető volt hogy nem bele valo lambda szonda volt.. tegnapi nap az egész injektort,alapjáratimotort, kipucoltam. Lambda szondát kivettem és mm vastagon ált rajt a fekete korom . Megpucoltam és úgy nézki hogy most megin helyre állt minden .
2017. febr. 8. 08:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!