Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mitől lehet hogy az előttem...

Mitől lehet hogy az előttem lévő (új) autóknak néha folyik a kipufogó csövéből valami folyadék?

Figyelt kérdés
Ez mitől lehet már igen gyakran látom teljesen új autóknál márkától függetlenül de mind benzines legalábbis nem látok rajtuk olyan utalást hogy dízel lenne, néha valami nagy adag "víz" szerűség folyik ki a kipufogójukon. Akkor gondolom az enyém is folyhat néha az mitől lehet megnéztem az én enyémet egy pár csepp folyadék van a cső végén, nincs szaga olyan mint ha pára lecsapódás lenne. Természetesek ezek a dolgok?

2017. febr. 8. 17:43
 1/10 anonim ***** válasza:
95%

Természetes, pára folyik ki belőle. Sajnos emiatt rohad is szét a kipufogó, kívül meg a sós latyaktól ami télen éri.

De hát ez minden kocsinál ilyen.

2017. febr. 8. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
95%
mert lecsapódás, cső hideg, füst forró.
2017. febr. 8. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
95%
Nem csak olyan, az páralecsapódás. Az üzemanyag égésekor víz is keletkezik, ez kondenzálódik a kipufogóban.
2017. febr. 8. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Tehát akkor ez nem hiba? -bár szép is lenne egy új autónál ha ez hiba lenne :D Köszönöm és ha meleg a motor és alig jön füst belőle?
2017. febr. 8. 18:53
 5/10 anonim ***** válasza:
kondenzvíz.
2017. febr. 8. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Ugyanettől a dologtól van az is, hogy mikor melegszik a motor, minden autó nagy gőzfelhőt húz maga után.
2017. febr. 8. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Ki nyomott pirosat a helyes válaszokra? Mondja már meg akkor ő szerinte mi a szar folyik a kipufogóból.... -.-
2017. febr. 8. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Víz folyik ki
2017. febr. 8. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Az üzemanyagok elègetèsekor CO2 ès víz keletkezik ès mèg vagy 200 fèle anyag. Ennek a víznek valahol ki kell jönnie.
2017. febr. 8. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Értem már akkor, (Én mindenkinek Zöld újat adtam :D :) ..)
2017. febr. 10. 21:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!