Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Castrol vagy Eneos (Sustina)...

Castrol vagy Eneos (Sustina) olaj szerintetek a jobb?

Figyelt kérdés
Egy 1.4-es 2002-es 8 szelepes Clio-ba tenném (benzin)
2017. febr. 10. 17:36
 1/6 Tomcatters ***** válasza:
Attol fugg Eneos sustina maga nemebe jo olaj, en is azt hasznalom 5w30 ,nem biztos, h 2002 clioba megfelelo lesz ha 5w30 gyari ajanlas van , akkor beleteheted
2017. febr. 10. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

5w40-et kér gyárilag.

De 5w30-cal volt használva sokáig (5 évig).

semmi baja nem lett,de 5w40 sustina-t adok neki szerintem.

Eddig is eneos olajakat használtam,bementem egy shopba ahol castrol "hype" volt és kiröhögtek ,hogy eneost akarok castrol helyett és kaptam a kiselőadást hogy miért jobb a castrol...

2017. febr. 10. 19:08
 3/6 Tomcatters ***** válasza:
Maradj az Eneosnal ,akkor 5w40 sustina jo lesz esetleg meg Motul Eco Enrgy 5w30 vagy 40 en azt veszek kovetkezo cserere 5w30 bol
2017. febr. 10. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

a sustina az már kimondottan versenyolaj. előnye, hogy nem tudod széthajtani a motort szélsőséges körülmények között sem, még akkor is, ha csak polgári, és nem versenymotor...


Én Eneos 0W20-at használok, és még nem nevettek ki.


Amúgy már minden olaj nagyon jó, a Castrol is...csakhát az ínyencek Eneost vesznek. A Clioba pont kiváló az Eneos hyper premium 5W40.

2017. febr. 10. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Eneos vagy Motul.
2017. febr. 10. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Szerintem nem kérdés, tökéletes az Eneos és a Castrol is.

Castrolnál annyi a bibi, hogy 3L-ből 2 hamisítvány amit a magyar piacon találsz, Eneosnál egyetlen importőr van (Szakál Metál), Castrolt jól nézd meg kitől veszed (Tescoban is volt már hamis Castrol).

2017. aug. 10. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!