Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ti melyiket választanátok?

Ti melyiket választanátok?

Figyelt kérdés

Sokat gondolkodom,hogy az eszemre vagy a szivemre halgassak.

1.terv:Golf 3 vr6,kb 6-7szaz ezerert venni egyet,kb 3szazezret raszannák felújításra.Ezt a szívem választaná.

2-es terv: szintén 3-mas golf vagy talán 4-es.szinten olyan árban vennem mint a vr6ot és szintén felujittatnam.

Tudom szar a golf lerugott mind blablabla..hagyjuk ezt.

Nem sokat hasznalnam igazából azért a benzines választanám.

Meg alapbol jobban vonz a sor6.

Szóval inkább egyszer élünk vr6 vagy inkább egy "unalmas" tdi?

Aki fikázni akár keressen más kérdést.

Köszi.!



2017. febr. 10. 18:23
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Mit értesz felújítás alatt? Az 3-as Golfnál ennyi pénzt már jó eséllyel csak a műszaki állapot helyrehozatala elvisz, és akkor még mindig jó esély van rá, hogy komplett lakatolást és telifényt igényelne. 4-esből pedig nagyon az alját kapod ennyiért. Én még 1-1,2 millió körül sem láttam szépet. Igaz, annyiért elvártam volna, hogy rozsda- és sérülésmentes legyen.

Amúgy ha keveset mész, akkor a VR6-ot választanám. Hobbiautónál biztos nem hallgatnám a kereplést, műszerfal zörgést. Akkor már szóljon szépen a motor, és menjen is!

2017. febr. 10. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
41%
Én a VR6-ot venném. Dízelt meg a világért se. Ma beállt a parkolóba egy új A3 és úgy kattogott mint egy traktor. Fúj.
2017. febr. 10. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Eloszor teljes motor felújítást csinálnék.

Utana pedig a kasztni illetve a futómű.

Enni pénzért azért rozsdakupacot kevesebb eséllyel kapni.

Megnézem hogy mit veszek.

Enis a vr6 fele hajlok..1azer élünk..gyerek nincs..

Raerek ha lesz család egy unalmas autóba ülni..😏

2017. febr. 10. 18:47
 4/13 anonim ***** válasza:

"Meg alapbol jobban vonz a sor6.

Szóval inkább egyszer élünk vr6 vagy inkább egy "unalmas" tdi? "


sor6 és vr6 teljesen más. sor6 nem volt golfban!


Én semmi vr -t nem vennék, nekem nem szimpi megoldás.

sor4, sor6, v6, boxer6, v12, wankel környékén az igazság szerintem. Ezekből sor4 volt golfokban. Igaz golfot se vennék, mert elsőkerekes és kormányzott kereket nem szeretek hajtani, de hogyha mindenképp golf akkor egy régi golf2 összkerekest. Ebből itthon 1db. eladót látok sajnos, de ez drágább.


[link]


Esetleg egy ilyet néznék lepusztultan annyiért amim van és költenék rá ahogy tudok.

Bár a legjobb lenne a golfot elfelejteni és normális kocsit nézni.

2017. febr. 10. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

De akkor ez milyen motor?

V? Hat en kajak hülye vagyok.

Úgy tudtam soros keresztmotoros.

Jó pap holtaig tanul..😂

2017. febr. 10. 19:03
 6/13 anonim ***** válasza:

VR.


Keress róla képeket, szinte majdnem párhuzamosan 3-3henger egy-egy sorban de mégse párhuzamos a síkjuk mert szöget zárbe mint a v.

Így keskenyebb a sor nál de mégse széles mint a V.

Helykihasználás a nagy előnye és ez mellett van ezer hátránya ami nekem nem jön be.

2017. febr. 10. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Így nyerjek a lottón, fent a wikipediján is.


[link]


Tudod a tanulás fontos, de asz hoty péenvénk letyen mék fontyoszabb, na vegyél egy bömöst az legalább hátul hajt!

2017. febr. 10. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Na akkor félig meddig jól tudtam..
2017. febr. 10. 19:16
 9/13 A kérdező kommentje:

Haha.szar a netem különben megnéztem volna.

De olvastam már remlett ez a dolog..

Na mindegy a lényegen nem változtat.

Béjjemfét nem akarok még. 😁

2017. febr. 10. 19:18
 10/13 anonim ***** válasza:

Pedig egy sor6 BMW-vel sok szempontból jobban járnál, de ha Golf az álmod, akkor hajrá.

Viszont vannak itt egyéb gondok, szerintem nem vagy tisztában az árakkal. Amit itt felsoroltál, az nem 300ezer Ft, inkább 600-1millió, igényességtől, állapottól függően. De nem is értem, minek újítanád fel a motort? Ami nem rossz, ahhoz nem szabad hozzányúlni, mert csak elbasszák.

Ne feledkezz meg az olyan költségekről sem, hogy vétel után átíratod, biztosítás, vezérlés és folyadékok, szűrők cseréje, jó eséllyel gumivásárlás, kopó alkatrészek rendbetétele szükség szerint. Csak ez el tud vinni 300-at egy ilyen idős autónál.

2017. febr. 10. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!