Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen 50 ccm-es supermotot...

Milyen 50 ccm-es supermotot vegyek? (Többi lent! )

Figyelt kérdés

Napi 50-60 km-t mennék és ehhez kéne egy kis segítség, hogy ilyen távra mi lenne jó fogyasztásra, teljesítményre..stb. Beta rr 50, Derbi Senda, Aprilia sx,mx, Rieju...stb ezeket néztem meg még párat.

Előre is köszönöm a válaszokat!

16/F



2017. febr. 11. 19:44
 1/2 anonim ***** válasza:
Bármelyiket megveheted, nem nagyon különböznek fogyasztásban, a blokkja is majdnem egyforma az összesnek, alkatrészt bontottan kapsz hozzá elég jó áron. Használattól függően olyan 3-4 liter körül fogyasztanak,feltéve ha gyáriak. Nekem Derby GPR 50ccm volt pár éve, az 70es utazónál evett olyan 2,5-3 litert.
2017. febr. 11. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
derbi senda vagy aprilia sx mindegy csa a blokja d50b0 legyen ez az újabb nekem senda 2009 van nagyon jó szerintem jobb mint az AM6 azokba szeret törni a főtengely
2017. febr. 12. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!