Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » G Astra (98 1.6) vezérműszíj...

G Astra (98 1.6) vezérműszíj csere reális?

Figyelt kérdés
110 ezret mondtak rá a szervízben mindennel együtt. Budapesten hova érdemes vinni?

2017. febr. 13. 08:21
 1/7 anonim ***** válasza:

Az igen. Kérdés, a 8 szelepes, vagy a 16?

Nekem engedménnyel a 8 szelepes vezérműszíj készlete 12e Ft, a 16 szelepeshez cakli pakli görgőkkel együtt 23e Ft.

Ruville, német.

SKF pár ezerrel több csak.

Hát nem tudom, 90 ezer javítási költség...remélem azért egy kávéval megkínálnak. :D

2017. febr. 13. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Téged úgy le akarnak venni mint a nagykabátot!
2017. febr. 13. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Vezérműszíj vagy vezérlés csere?

HA vezérműszíj csere, akkor egyrészt drága, másrészt adsz a sz@rnak egy pofont. Vezérműszíjat NEM cserélünk, csak komplett vezérlést, ha sokáig akarjuk használni az autót. Amelyik szerelő ilyet bevállal az felelőtlen... inkább nem minősítem.

Ha vezérlés csere, akkor is drága. Vezérműszíj szett max. 20eFt (ez már elég drága), vízpumpa (amit vezérléssel együtt illik cserélni) kb. 10-15eFt. Persze ha eredeti gyárit veszel, akkor 40-50eFt, illetve 30eFt. Erre még rájön a munkadíj, az szervízfüggő.

2017. febr. 13. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Gyanús volt. Komplett vezérlés csere, görgők, vízpumpa stb. Budapesten van bevált helyetek?
2017. febr. 13. 14:44
 5/7 A kérdező kommentje:
16 szelepes, x16xel motorkód.
2017. febr. 13. 14:46
 6/7 anonim ***** válasza:
Budapesten nincs, mellette van. :)
2017. febr. 13. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Magam vettem az alkatrészt, a Z14XE-be, ez 1.4 modell, igy jött ki 46 ezerből, szereléssel együtt. az alkatrész ára 33 ezer forint volt. Ha ez számit is valamit: SKF márkájú.

1.6-os hoz sem kerülhet sokkal többe a vezérmű szett! Ne hagyd, hogy átverjenek!

2017. júl. 24. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!