Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Robogo nem kap benzint? Mitol...

Robogo nem kap benzint? Mitol lehet ez?

Figyelt kérdés

Sziasztok

Kitoltam ma a 2t 50cc robogomat a garazsbol, rugasra indult is a gep.Viszont elindulok, mikor megyek vele es huzom a gazt akkor olyant mintha nem kapna benzint aztan egyszer csak elkezd huzni.Nem fokozatos a dolog.Mikor megalltam a sarkon akkor pedig le is fulladt.

Mitol lehet?

Kb. 2-3 percet melegedett a motor mielott raultem, berugas utan egyhelyben nem fulladt.



2017. febr. 13. 14:05
 1/2 Rácz Zsolt Gábor válasza:
Nekem is hasonló gondom volt a romet predomommmal annak az volt a baja hogy a lendkeréknél van egy megszakító ami állítólag egy tipikus segédmotor betegség, hogy tönkre megy benne (nem vagyok szaki csak tapasztalatból beszélek) mindenféle-képpen vidd el szerelőhöz mert otthon nem tudod kicserélni mert speckó szerszám kel hozzá remélem tudtam segíteni!
2017. febr. 13. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Zzzoli ***** válasza:

A tipikus segédmotor betegség megállapításával nem sokat segített az előző, ugyanis a robogóknál teljesen máshogy van megoldva a gyújtás.

A problémád lehet dugulás a benzinellátásban, a karbiban, ezeket mind le kell ellenőrizni, karbit szétszedni kitisztítani, vákuumos bezincsapot ellenőrizni, benziszűrőt ellenőrizni ha külön van, ha külön nincs, akkor maga a benzincsap tartalmazza és benyúlik a tartályba.

2017. febr. 13. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!