Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Miért akad a sebességváltó?

Miért akad a sebességváltó?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Egy 2006-os 1.4-es Chevrolet Aveo-m van. A problémám a következő. Mostanában észrevettem, hogy nehezebben lehet 1-esbe tenni, mint a többi sebességbe. Megakad és nagyobb erőt kell kifejteni. Ha már melegszik könnyebb azért a játéka, de mégis zavaró. Gyanakodtam még a kuplungra is, mert ha pl gurulok kinyomott kuplunggal és 1-esben van olyan hangot hallok, mintha valami hozzáérne valamihez. Néha az is előfordul, hogy nem tudom egyből hátramenetbe kapcsolni, újra ki kell nyomni a kuplungot hogy sikerüljön. Szerintetek mi lehet a probléma? Viszonylag szerintem puhább a kuplung, mint az átlag.

#kuplung #sebességváltó #akadó sebességváltó
2017. febr. 16. 12:20
 1/1 anonim ***** válasza:

Igy nehéz meg mondani, kuplung szerkezet is lehet, vagy léptetö villa,vagy valami más , minél elöbb beszélj egy

szerelövel aki megnézi mert idövel ez csak rosszabb lesz majd.

2017. febr. 16. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!