Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen használt autót érdemes...

Milyen használt autót érdemes hitelre venni?

Figyelt kérdés

Milyen használt autót érdemes hitelre venni? Melyik autókereskedésben?

800Eft max 1 Millió forintig.

Suzuki, Opel, Renault, Peugeot, Skoda, Volkswagen, Seat, Ford...stb.

Olyan autót szeretnék ami keveset fogyaszt, olcsón fenntartható, és nem mellesleg nincsenek gyakori típushibái. Azért csomagtartója is legyen.



2017. febr. 17. 20:21
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
97%
Hitelre semmilyent.
2017. febr. 17. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 Tomcatters ***** válasza:
Hitelre,semmit nem erdemes venni :D En amugy valami japan szivo benzint vennek, azok nagyon megbizhatoak :D Toyota ,Honda, Mitsubishi ,mazda ennyiert amugy Corolla v avensis a leg jobb valasztas, ugyanis, ezek amellett,hogy megbizhatoak mind motorikusan, mind elektronikaila , nem is rozsdasodnak, mint sok japan auto ennyi penzert :D pl 2001 e11 corolla vagy 1998-2000 avensis szintugy nem rozsdasodik :D
2017. febr. 17. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Hitelre nem érdemes autót venni.
2017. febr. 17. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Hitelre szerintem ne vegyél autót.

A Toyota 1-4D motorjai nagyon megbízhatók, de a Hondák is nagyon jók. Esetleg Suzuki is jó választás lehet.

2017. febr. 17. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Ha csomagtartó is kell, akkor a Suzuki ki is esett.

Toyota, Mazda, Vagy egy Lybra, vagy Stilo. De meg kell nézni rendesen mindet. És van valami korhatár is, hogy az alatt nem vehetsz hitelre.

2017. febr. 17. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Ne haragudj, de ha 800ezres autót nem engedhetsz meg készpénzre, akkor nem biztos, hogy erőltetni kéne az autóvásárlást. Amúgy ennyiből kijön Focus I, Astra G, Octavia I/Golf IV 1.6, Seat Toledo/Cordoba, Fabia kombi 1.4. A VW/Seat/Skoda hátsó sorában elég szűk a hely, ha ez szempont. Egyik típus sem hibátlan, de mivel európai, nem vészesek az alkatrészárak. Franciákat én kerülném, ebben az árban kapható típusai közt jót nem ismerek. A japán autókkal kevesebb a gond, de drágább az autó és az alkatrész is. Én ennyiért kevés vállalható japán láttam, mikor kerestem. Corollát, Civicet azért én is bevenném a listába.
2017. febr. 17. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Vegyel KPra skoda120 t 60ert vagy valami bevalt legendas regibb nyugatit 200ert.(swift1 F astra stb.....)

Mindegy mit csak minel jobb legyen az allapota

2017. febr. 17. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Használtat semmiképpen nem éri meg hitelre venni, főleg nem ilyen kicsi összegben...
2017. febr. 17. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 Beviz Elek ***** válasza:
Autót hitelre? Semmilyet! Maximum házat, ha kiadod albérletbe és más fizeti a részleteket. Na jó, esetleg még akkor hogy ha nincs hol laknod és inkább azonos áron törlesztesz mint a "semmire" fizess.
2017. febr. 18. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Hitelre akkor éri meg ha vállalkozol és munkaeszköz.
2017. febr. 18. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!