Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Szólnak a nem szokványos...

Szólnak a nem szokványos izzóért a rendőrök?

Figyelt kérdés

Kiégett az egyik izzóm az autóban, ezért gondoltam ha már úgy is cserélek kipróbálnék egy hidegebb fényűt, 3000 kelvintől egészen 5000-ig találtam, nagy a választék.

Zaklatnának érte a rendőrök ha mondjuk egy ilyen 5000 kelvines H4-es izzót tennék be?

Ki mit javasol, ki mit használ, milyen márkát, kelvint, lument?


[link]



2017. febr. 19. 16:32
 1/3 anonim ***** válasza:

Ha nagyon feltűnő, akkor lesz szívatás.


Az oldalon is kiírták: "Off-road termék, csak saját felelősségre: az exrém magas, 5000 Kelvines színhőmérséklet miatt off-road termék, mely nem rendelkezik ECE minősítéssel, így hivatalosan nem használható közúti forgalomban."

2017. febr. 19. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Egy időben használtam olyan izzót (mielőtt beszereltem a xenont), de a kutya nem szólt érte. Ugyan úgy mint a ledes helyzetjelző meg a ledes rendszám világítás miatt sem.
2017. febr. 19. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 JulesTS ***** válasza:

Valószínűleg nem vennék észre, ha párban cseréled. De ahogy az első is írja nem szabályos.

Viszont ez nem sokkal drágább, de sokkal jobban világít, szabályos és most akciósan nem sokkal drágább:

[link]

Nekem ilyen 2 évig bírta, most ilyet vettem:

[link]

2017. febr. 20. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!