Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Üdv! Meiket valasztanatok?...

Bry3n kérdése:

Üdv! Meiket valasztanatok? Audi a3 1.9 pd tdi 105le vagy BMW 318d e46?

Figyelt kérdés

Sokat olvastam, kerdeztem a tema irant es ez a 2auto johet szamitasba !

Nem azert mert en akarok lenni a helyi Jani hanem azert mert egy kenyelmes, megbizhato dieselre van szuksegem !

Igy jutottam el ehez a 2 jarganyhoz.

A velemenyeteket szeretnem kerni hogy meik auto erne meg jobban !

Nem szeretnem ha lehurrognatok mert hogy BMW meg AUDI hanem a tapasztalatokra lennek kivancsi !!!

Elore is koszonom.


2017. febr. 20. 02:20
 1/6 anonim ***** válasza:

De ennyi infó alapján hogyan? Audi A5-ösöm van, volt 3-as BMW-s is, ajándékba kaptam magamtól sose vettem volna. Nem volt vele gond, diesel volt, sport autó, 260 lovas.. Semmi gond nem volt vele, egyszer beletöltöttem a benzint Ennyi gond volt.


Döntsd el mit akarsz, milyen évjárat, stb. Én Audi párti vagyok, nem csúnya a 3-as.

2017. febr. 20. 03:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nézd meg melyikből találsz olyan darabot ami nincs szétbarmolva.Lehet itt ajánlani pl. a Bmw-t de lehet az Audiból találnál egy jobb állapotút akkor gondolom azt vennéd és fordítva ugyanígy.
2017. febr. 20. 04:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
SemeIket. Tanulj már meg írni. Az egyik hülyegyerek autó, a másik meg csak szimplán semmilyen.
2017. febr. 20. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat !

Az utolsó kommentelőhöz szolva: Neharagudj hogy nem írok úgy ahogy szeretnéd, de ha nem tettszik akkor nem kell megnézni !!

2017. febr. 20. 15:22
 5/6 anonim ***** válasza:
Téged minősít, ha nem tudsz rendesen írni.
2017. febr. 20. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Az Audi A3-mal mindenképpen jobban jársz, olcsóbb fenntartani, és jobb az 1.9 TDI motor.
2017. febr. 20. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!