Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Vett már itt valaki elektromos...

Vett már itt valaki elektromos autót? Mi a tapasztalat vele?

Figyelt kérdés
Érdekelne, hogy van-e valakinek tapasztalata az elektromos autókkal? Nyilván egy Tesla S-t és egy Peugeot Iont nem lehet egy lap alá venni, de kíváncsi vagyok.

2017. febr. 21. 13:23
 1/9 anonim ***** válasza:
0%
hát sztem naon gáz már h egy madzag van mint egy tv-nek lol
2017. febr. 21. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
88%
Nézz róla teszteket. Van fent egy csomó videóban meg írásban is. Nem rosszak az elektromosak, de a kicsi hatótáv miatt nem egy hamar lesz kapós.
2017. febr. 21. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

nissan leaf, szüleimnek vettem de járkálok vele..


60-70-80km a hatótáv 900 ft körülre jön ki egy töltés tehát 1000-1200 ft 100km.


Az öregnek tetszik, szerintem vicces. De ezzel nem fogsz megtakarítani semmit, mert rövid távokra tudod használni, a gumi etc öregszik addig a rendes autón..

Én azért vettem neki mert az öreg ezt ismételgette ha vendégségben voltunk náluk, hogy ilyen kell neki és az őrületbe kergetett.

De egy toyota priussal se jelentősen drágább járni..

2017. febr. 21. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
51%
Véleményem szerint még babacipőben járnak az elektromos autók, nem kiforrott technológia. Nincs országos töltőhálózat, a hatótávolságuk korlátozott, az akkumulátor 3-4 év alatt tönkremegy és nagyon drága a cseréje, harmadrészt egy villanyautó kétszer annyiba kerül, mint egy ugyanolyan benzines vagy dízel.
2017. febr. 21. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Reichardt Bálint ***** válasza:

Venni nem vettem, de tesztvezetésen már próbáltam, és kifejezetten tetszett. Sajnos egy töltéssel nem tud hosszútávon menni, ez igaz, viszont elég hamar fel lehet tölteni gyakorlatilag bárhol, ahol van áram. Itt találsz róla videót is:

[link]

2017. febr. 24. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
100%
Én nem, de ismerősömnek az van, kizárólag városon belül használja, pont azon okok miatt, amit 4-s teljesen precízen leírt.
2017. febr. 24. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, voltak egészen hasznosak!
2017. febr. 28. 12:25
 8/9 anonim ***** válasza:
"viszont elég hamar fel lehet tölteni gyakorlatilag bárhol, ahol van áram" elmélerltben ez nagyon szépen hangzik , de gyakorlatban még a telefonodat sem tudod feltöltenu bárhol ahol van áram ;) max otthon, de még ott sem ha panelban laksz , de még a kertvárosban is necces kihúzni egy kábent az utcára mindig a járdán keresztül...vendégségbe sem 100 méteres hosszabítóval fogsz menni áramot kunyerálni, a Balaton partján ahol parkolóhelyet sem találsz áramot pláne nem fogsz az utcára kihúzni a hotelszobaablakon...
2018. szept. 3. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Egyszóval jó drágán veszel egy halom problémát és szerencsétlenkedést...egy négyütemű robogóval jobban járnál az sem fogyaszaszt sokat de egyhuzamban lemehetsz vele 160 km-t is ha úgy tartja kedved ;) nincs parkolási költség,járdán lehet parkolni tárolni is egyszerűbb, buszsávban, dugóban... városban ideálisabb és 100 ezer forintért már jókat árulnak...
2018. szept. 3. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!