Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Megbüntettek gyorshajtásért...

Megbüntettek gyorshajtásért Németországban, csak átutazóban voltam ott. Hogy fizessem be? Egyáltalán fizessem be? Csinálhatnak valamit?

Figyelt kérdés

2017. febr. 21. 14:47
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
53%
Csinálhatnak bizony és fognak is ha nem fizeted be!
2017. febr. 21. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Fizess, mert kamatos kamat lesz!
2017. febr. 21. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
78%
Bemégy a bankodba és befizeted. Ha nem, akkor idöbel igencsak megemelkedik az összeg a kamatok miatt, és akkor sokkal kellemetlenebb befizetni. ÉS onnan is megtalálnak!
2017. febr. 21. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Németország és Magyarország nincs olyan kapcsolatban mint régen (vagy még most is?) volt Mo. és Svájc. Ha egy svájci autóval lelőttek valakit, akkor oda nem küldték ki a csekket (tudja valaki, hogy miért is?).
2017. febr. 21. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
most miert lett ez a kerdes kiemeleve, amikor mar jott ra valasz?
2017. febr. 23. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
nem kaptam semmilyen csekket.
2017. febr. 23. 18:29
 7/12 anonim ***** válasza:
0%
Ha nem állítottak meg, akkor nagy baj nem lehet. Nincs együttműködés a magyar és német fakabátok között, még annyit se tud lekérdezni, hogy történt-e ott valami.
2017. febr. 23. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

azert azt nem mondanam, hogy nincs egyuttmukodes, a kollegam otthon elfelejtett matricat venni a nemet rendszamos autojara, szepen utana kuldtek a buntit Magyarorszagrol... nekem meg Ausztriabol kuldtek gyorshajtasert csekket, szinten nemetbe.


ha meg megbuntettek kaptal rola papirt, abban leirnak mindent, hova es mennyit utalj. ez kb ennyire pofon egyszeru...

2017. febr. 23. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
47%
Mindenképpen be kell fizetni. Csak akkor ne fizesd be,ha soha többet nem akarsz oda beutazni.Később a határnál,vagy beljebb az országban megállíthat a rendőr,mert bekerülsz egy adatbázisba,és megállíthatnak bárhol,bármikor. Ezt ott nagyon komolyan veszik,mert ez a német állammal szembeni tartozásod.
2017. febr. 23. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
Én Németországban,de nem autópályán, hanem városban kb.5-10km-mel mentem gyorsabban, trafi villogott,de végül csekk nem jött. Magyar rendszámos autóval.
2017. febr. 27. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!