Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Lányok nektek mennyire számít,...

Lányok nektek mennyire számít, hogy egy pasi lendületesen tudjon vezetni, meg jól parkoljon?

Figyelt kérdés
Ma csajokkal voltunk 2-2-ben és haverom alig tudott tolatva beparkolni. Egyik lány már sóhajtozott.
2017. febr. 21. 17:03
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Hát azért én félnék egy ilyen mellé beülni szóval valamennyire számít.
2017. febr. 21. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Lendületes vezetés alatt mit értesz? Én azt, ahogy a ralliban pl. a Ladákat vagy más nem nagyteljesítményű autókat vezetik. Így a legtöbben nem tudnak, szóval ez azért elég nagy elvárás...


Szerintem alapvető dolog, hogy egy férfi jól tud vezetni. Ha nem így lenne, annak is örülnék, akkor nekem sem kellene jól főznöm. Valamit valamiért...

2017. febr. 21. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Gázos szitu. Ez pont olyan, mint ha a nő nem tudna főzni. Másrészt én addig nem vinnék csajokat, amíg nem tudok vezetni. Magamat miért égessem le? Ami nem megy, nem kell addig erőltetni.
2017. febr. 21. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!