Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Vettem egy vw golf 4-est (1.6...

Zolii0520 kérdése:

Vettem egy vw golf 4-est (1.6 16v) és nem működik benne a központi zár, se a belső világítás semelyik lámba az utastérben mi lehet a probláma?

Figyelt kérdés
Nekem mondtak olyat, hogy lehet köze van a központi zárhoz a belső világításnak, valami mikrókapcsolót kell cserélni. Lehet csak ennyi lenne a baj?

2017. febr. 22. 08:26
 1/9 anonim ***** válasza:
komfort elektronikát kéne megnézni, főleg a közvetlen belemenő kábelkorbácsot. hajlamosak a forrasztások elkorrodálni.
2017. febr. 22. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Biztositek mind jo?
2017. febr. 22. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Az ajtóban,vagyis a zárban lévő mikrokapcsoló (nyitásérzékelő) a hiba. valamelyik ajtónál.
2017. febr. 22. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Utolsó kommentelő a mikrokapcsolót honnan tudom, hogy jó-e?
2017. febr. 22. 11:07
 5/9 anonim ***** válasza:
ha a mikrokapcsoló a ludas, égnie kellene az összes beltér lámpának, mivel zárt állásban maradt a kapcsoló. Mivel nem égnek a lámpái, kizártnak tartom. Amúgy ajtóburkolat le, zár ki, és meglátod a mikrokapcsolót. el kell játszani minden ajtónál. jó kis szopás.
2017. febr. 22. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
köszönöm válaszodat! Egyáltalán nem ég a belső világítás egyik lámpa sem.
2017. febr. 22. 14:38
 7/9 anonim ***** válasza:
én megnézném a biztositékokat, ha mind jó, akkor mennék sorba. komfortelektronika kábelkorbács, főleg a harisnya utáni bandázs alatt, egyesével megnézve a forrasztott kábeleket, nincsenek-e szétrohadva a műanyag zsugorcső alatt, ha minden ok, akkor komfortelektronika doboz kinyit, elektronikáról a 2, v. 3db csatlakozó lehúz, kontaktspray, vissza. Ha még mindig nem megy, akkor marad a zárszerelés...
2017. febr. 22. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

ezt a videót most találtam, de egyből rád gondoltam: https://www.youtube.com/watch?v=7euFnYcJP-Eű


A kiálló kábelek maguktól rohadtak szét. Nálad is ez lehet a gond.

2017. febr. 22. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek a válaszokat meglett a hiba 🙂 A biztosíték táblábol volt egy vezeték kiszakadva.
2017. febr. 23. 17:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!