Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mi a véleményetek a suzukisokról?

Mi a véleményetek a suzukisokról?

Figyelt kérdés
Mármint akik régi swifttel járnak, tényleg gázak úgy általába meg ahogy az útakon viselkednek?
2017. febr. 22. 10:37
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
0%

Nekem olyan van, szánalmasnak érzem magam, de ezt dobta a gép, remélem nem autóbalesetben halok meg. Mindig félek, hogy letolnak ha 80-al megyek 90-es táblánál. Ha Suzukid van meg kell szoknod, hogy nagyon a fenekembe jönnek az autósok, néha este rádtólják a refit mert vadveszély szakaszon lassan megyek, mert meg szeretnék állni ha elém jön. Igazából ugyan olyan autó mint a többi, fogyasztása se kevesebb, fenntartása se.

Ja és még az volt szokatlan, hogy elküldtek egy parkolóhelyről , mert a Mercis ott akart állni. Alkalmazkodni kell a elithez és ha nem akarsz bajt ki kell szolgálni az érdekeit. Gondolj bele, nem állsz el a parkolóból szétveri a szélvédőd nem tudod rábizonyítani és megadnak kell kifizetni, ami egy magamfajta átlag embernek nehéz. Szóval, alkalmazkodni kell.

2017. febr. 22. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:

Nekem nincs, Swiftem, nem is volt, de mitől lenne gáz régi Swifttel járni? Nekem fiatal koromban volt még Trabantom is, elmentem vele bárhova. Most komolyan, szégyellni kell egy autót azért mert kicsi, vagy régi?

Most egy két éves Isuzu Dmax-ot hajtok, de bármikor beülök a dolgozóim lepukkant F Astra munkásautójába is, ha azzal kell menni valahova.

2017. febr. 22. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
Anyámnak az van, néha én is vezetem. Maga a kocsi kicsit gáz, van egy olyan érzés bennem, hogy mindjárt szétesik, de közben meg mégsem :). A vezetőikkel viszont semmi gáz, a BMW-sek, meg drága autóval járók sokkal rosszabbak. Nagy általánosságban persze, azok közt is van aki udvarias. De ha valaki letol az útról, vagy olyan helyen várakozik hogy csak szabálytalanul tudom kikerülni, az valahogy sose a suzukis.
2017. febr. 22. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
Szerintem semmi gond velük. Miért, hogy viselkednek az úton? Vat tipikus viselkedési forma suzukisokra? :-)
2017. febr. 22. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:

1-es. Hogy volt ez a parkolós történet? Kicsit hihetetlen. Ha betörnék a szélvédőmet akkor betörném az övét. Kit érdekel hogy merci.

80-90 között járok. Ha felnyomják a reflektort mögöttem akkor felkapcsolom a hátsó ködlámpát, ha az nem elég akkor megvárom, hogy megelőzzön és akkor felkapcsolom én is (esetleg utána is megyek)...

Persze ehhez hozzátartozik hogy aki siet azt nem tartom fel direkt.

Egyébként nem Suzukim van, de én nem is úgy tekintek az autósokra hogy suzukisok bmw-sek stb. Nekem ez csak használati eszköz. Szoktak is rám furcsán nézni amikor megtudják mennyiért vettem, hogy: "ú annyiért már bmw-t, audi-t s stb vehettél volna".

2017. febr. 22. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 Alain Delon ***** válasza:
100%
Nem inkább az a gáz, hogy ilyeneken gondolkozol?
2017. febr. 22. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim válasza:

Nekem ilyenkor mindig az jut eszembe, hogy:

"Lehet, hogy régi, kopott, kicsi és csak döcög, de legalább ki van fizetve."

A nagy szipiszupi modern autóknál az a helyzet, hogy kevés az olyan tulaj, aki egyben kicsengeti a pár milliót, amibe kerül. A lizing/hitel pedig nem olcsó mulatság.

2017. febr. 22. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:

Ötös! Úgy volt, hogy várok egy ismerősömre egy parkolóba és megjelent egy Mercis, körözött hármat, majd megállt mögöttem, kiszállt kinyitotta az ajtóm és mondta, hogy menjek el mert ide akar állni, mert itt szokott, meg amúgy is tudok máshol várni, nem kell itt. Én kiszálltam, megnéztem, hogy mi van ráfestve , nem volt semmi. Mondtam neki, hogy nem szerenék elmenni mert még kéne várni a kanyarba meg nem állnék ha nem baj, erre a csomagtartó felé sétált és azt mondta, hogy "szutykos szutyokis" gondoltam nagyon meg fog verni vagy szétveri a kocsit, így inkább mondtam neki, hogy ne haragudjon, nem zavarok, elmegyek. Most nem fogok leállni vitatkozni egy olyan emberrel aki lényegében többet ér mint én és többet is ért el. Lehet megver én feljelentem a végén meg az jön ki, hogy önvédelemből vert el. Az ilyen embernek nem sok pénz egy menő ügyvédet fogadni. Aztán meg fizethettem volna kártérítést meg ilyeneket.


Amúgy tényleg olyan érzés 100 felett menni Suzukival, hogy mindjárt szétesik, de közel sem esik szét csak a menetzaj nagy.

2017. febr. 22. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:

Kétszer erősebb az autóm mint egy régi Swift,kettővel több henger van benne,és olyan ritka mint a holló,és imádom is.

Ennek ellenére bármikor elfogadnék egy régi Swift-et.Főleg összkerékkel.


Miért lenne gáz a régi Swift?Méretéhez képest kényelmes,végtelenül megbízható,és iszonyú fürge,köszönhetően a pehelykönnyű kaszntinak és a jó motornak.

Kedves kérdező,neked mégis milyen autód van ami szerinted nem ciki és jobb mint a Swift?Vagy ha nincs,akkor mit képzelsz el helyette alternatívának ebben a kategóriában?


Mert lehet a suliban menő az 316i,meg a 320D meg az A4 1.9TDI meg a Golf persze,csak ezeket mind megeszi a gáz Swift.

2017. febr. 22. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:

Az én szememben egyáltalán nem "gázak", azért mert ilyen autót vezetnek, nem nézem se le, se máshogy a sofőrjüket.


A "viselkedésük" sem általánosítható. Engem semmilyen szempontból nem zavarnak csak azért mert Suzukik.


Mondom ezt úgy, hogy soha nem vennék régi Swiftet.

2017. febr. 22. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!