Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen probléma lehet még?...

Szunyo37 kérdése:

Milyen probléma lehet még? Tanácsot szeretnék kérni. Van egy Seat Leon 1,6 2008 as benzines autom. Alapjáraton beremeg a motor, valamint benzin nyomást mértünk rajta, és 3 bar helyett 2,8 volt, ha gázt adtam lefele mozdult a mutató.

Figyelt kérdés

Ki lett cserélve a gyujtástrafó, gyujtáskábelek, EGR ki lett takarítva, Alapjáratimotort kitakarítottuk.

Kompjuterkiolvasásnál nem írt hibát. Hengerfej teljesen fel lett újjítva. Tanácsot szeretnék kérni, hogy mi lehet a probléma? Köszönöm.



2017. febr. 22. 19:01
 1/6 anonim ***** válasza:
Lambdaszonda?
2017. febr. 22. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerintem is lambda szonda lehet. Az alapjárat amiatt szokott leesni.
2017. febr. 22. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Az nem lett cserélve.Alapjáraton remeg be a motor.
2017. febr. 23. 04:07
 4/6 A kérdező kommentje:
AC pumpa is lett cserálve.
2017. febr. 23. 05:21
 5/6 anonim ***** válasza:
Alapjárati remegést a rossz minőségű benzin is okozhatja.
2017. febr. 23. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha 1.6 MPI, akkor nekem abban a fojtószelep volt a ludas, bár annak cseréje után is volt néha, néha probléma az alapjárattal, de általánosságban jó volt.
2017. febr. 23. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!