Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Melyik a jó? HDI-JTD Scudo,...

Melyik a jó? HDI-JTD Scudo, Jumpy, Expert

Figyelt kérdés
Mennyire megbízhatóak ezek a motorok? Havi olyan 10-12.000km-t kéne mennünk vele és méretre pont jó lenne (mármint a kasztnijuk), viszont ezek már nem a sima TD-k. Jah igen, 2000 (+-1-2év) évjáratúak.

2017. febr. 22. 19:05
 1/4 Donald J. Trump ***** válasza:
Újkorukban megbízhatóak voltak, a 2.2 HDi legalábbis mindenképp, de a JTD sem sokkal kevésbé. Azzal tisztában kell lenni, hogy már van bennük 15-20 év, tehát csodát nem érdemes várni, ha nincs jó állapotban tartva, akkor nem fog jól szolgálni. Már nem az első, hanem lassan második-harmadik gazdájuk cseréli le őket, élettartamuk végéhez közelednek. De ilyen futásteljesítmény mellé én előbb néznék valamilyen lízing vagy hitel lehetőséget új járgányra (most is fut vagy fél tucat kedvezményes program), 10.000 km/hó az már elég komoly táv, hoznia kéne annyi jövedelmet, hogy kitermelje az árát.
2017. febr. 22. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Beszéltünk egy 2 éves scudo tulajjal, olyan 120.000 kilométer volt benne, 6-8 hibát sorolt fel (kötelezőn kívül), hogy eddig mi ment benne tönkre. A 17 éves G astra van-unkba 420.000 kilométer van és eddig csak az olajcserére, a kerekekre meg a fékre kellett költeni. Most így 420.000-nél kezd haldokolni a turbo. Úgyhogy ezért a régebbieket nézem, mert sok jót nem hallottam bármilyen új autóról.
2017. febr. 22. 19:32
 3/4 anonim ***** válasza:
JTD, HDI motorok egytől egyig jók. Nem igazán van rosszul sikerült széria belőle. Személy szerint én inkább a JTD felé húzok, tehát inkább a Fiat.
2017. febr. 22. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
És lóerőbe? 94 lovas vagy 109 lovas? Gondolom 94... :D
2017. febr. 22. 19:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!