Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mini Cooper-t használtan...

Mini Cooper-t használtan inkább itthon, vagy külföldön érdemes venni?

Figyelt kérdés
Németországban például.

2017. febr. 23. 09:01
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
8%
Sehol nem érdemes.
2017. febr. 23. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 A kérdező kommentje:
Aki nem látja be milyen jó autó távozzon el a kérdéstől köszönöm
2017. febr. 23. 09:13
 3/30 anonim ***** válasza:
Országúton minimum 10 liter, városban 13. Tényleg nagyon jó autó...(Irónia) Én fél évet spóroltam rá, álmaim autója volt, 3 hónapig használtam, 2 hete adtam el. Többet tankoltam, mint amennyi a biztosítás volt. Angliában élek, itt is vettem, hibátlanul, újszerűen. Sehol nem érdemes venni.
2017. febr. 23. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 A kérdező kommentje:
Nem tudom, én akármit olvastam és hallottam róla, ennek ha nem is fele, de sokkal kevesebb volt a fogyasztása. A merci is benzinzabáló..
2017. febr. 23. 09:26
 5/30 anonim ***** válasza:
68%
En nem tudom, de nekem a nemet kollegaim kozul tobbnek is van, es egyik se panaszkodik ra. Pedig lenne penzuk sokkal jobbra, mert van koztuk muszakvezeto, meg sorvezeto, de akkor miert jarnanak ezzel, ha nem lenne jo? Nekem nincs vele tapasztalatom, csak latom, hogy egyre tobben veszik.
2017. febr. 23. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
0%
Leginkább sehol. Ratyinak fognak nézni benne.
2017. febr. 23. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
77%
kit erdekel, kit minek neznek, nem a tobbinek vesz valaki autot, hanem maganak...
2017. febr. 23. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
13%

"A kérdező kommentje:


Aki nem látja be milyen jó autó....."


Megis mi jó benne?

2017. febr. 23. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 joco5582 ***** válasza:
83%

Ha neki az tetszik, miért ne vegye azt. Ez kb olyan mint azon vitatkozni miért szereted citromos fagyit.


Magam részéről magyarországit érdemes venni, szervízkönyvvel leinformálhatóan. Sok német autót hoznak be, de valóban jót csak keveset, mert a keveset futtot jó állapotú ott is drága, így meg haszonnal itt nem lehet eladni. A kereskedő magától nem fog törésmentes, kitűnő kocsit hozni, csak olyat, amit itthon javítva haszonnal továbbadhat. Na és persze 200 ezer alá visszatekerve.


Egyéb iránt a jóság relatív. Mert lehet jó, hogy dinamikus autó, jó vele közlekedni. A fogyasztás meg lehet nem szempont, ahogy az se hogy a Prince motor elég karbantartás igényes - konkrétan szakik specializálódtak rá a generálozására

2017. febr. 23. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
55%
Nagyvárosokban sok pénzes hölgyet látok ilyenekkel furikázni, ezek az autók valószinüleg úgy ahogy karban is vannak tartva, szóval lehet itthon is találsz megfelelőt.
2017. febr. 23. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!