Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Bmw 335i e92 vagy bmw m3 e46?

Bmw 335i e92 vagy bmw m3 e46?

Figyelt kérdés
Melyiket vennétek inkább? Külföldről tervezek venni valami erősebb bömöst 100-180e km között. Melyik a megbízhatóbb? Tapasztalatok alapján és ahogy olvasgattam ez a duplaturbós hamarabb megadja magát ellenben a még sima befecskedezésű 3200cm3 es m3 as motorral. A kettő fenttartási költsége közel azonos nem?
2017. febr. 24. 14:34
 1/5 anonim ***** válasza:
Egyértelmű, hogy az M3, de ez is kényes motor, főleg ha hidegen hajtod.
2017. febr. 24. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Eléggé érdekes kérdés. A fenntartási költség (már ha ugyanolyan műszaki állapotú autókról beszélünk) közelében sem lesz az autó alap árához. Ilyen csak azoknál szokott felmerülni, akik olcsón próbálnak meg autót venni. Ez az általad említett típusoknál viszont a legrosszabb opció, Magyarországon ezeket a típusokat 1,5 millió, legjobb esetben 1 millió alatt nem is érdemes keresgetni, mert csak szívás lesz velük.

Egyébként én az M3-at ajánlanám, tapasztalatom csak azzal van, és a másikról jót még nem hallottam.

2017. febr. 24. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én pedig azt mondom, hogy az M3-masnak semmi értelme nincs, ha minden nap használnád, sőt, egyenesen szenvedés. A 335i az tökéletes mindenre. Nameg az E92-es mégiscsak egy újabb autó, az is sokat számít szerintem. Nagyon-nagyon nem egyforma a fenntartási költségük, nézd meg, hogy mennyibe kerül egy M3-ra egy fékszett, és mennyibe kerül egy 335-re.
2017. febr. 24. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nirmális, megkímélt állapotút vennék csak aminek van szervízkönyve is.
2017. febr. 24. 15:59
 5/5 anonim ***** válasza:

Azt is tegyük hozzá, hogy az E46 M3-nak már felfele megyen régen az ára. Anno 4millióért kaptál már szépet, ma ez inkább a 6millió+ kategória.


Akik ezeket vették, biztos nem hajtották. (megkímélt....)

2017. febr. 24. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!