Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Első autónak mit ajánlotok?

Konya bence kérdése:

Első autónak mit ajánlotok?

Figyelt kérdés
Keret 600-700e, mindenképpen sedant szeretnék.

2017. febr. 24. 16:35
 1/10 anonim ***** válasza:
47%
Suzuki Swift, Renault Thalia, Seat Cordoba, F Astra, Ford Focus I, Skoda Fabia, Toyota Corolla.
2017. febr. 24. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Ford mondeo 3 2001 , ebben az évjáratban ez a legmodernebb kinézetű autó szerintem, ismerősömnek ilyen van 2.0 146le sztem jól is megy, megbízható, de hát mint minden autónál lehet jót és szart is kifogni, attól függ mennyit költöttek rá tudod.
2017. febr. 24. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Skoda suzuki toyota, nem ajánlom, nagyon fapad!
2017. febr. 24. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Mindenképpen valami japánt ajánlanék, dolgoztam autószerelőként a Volkswagen,Audi és társai a leg undorítóbbak szerelés szempontjából, és a minőségük sem valami jó. A japán autók néha lenyűgözőek. Egyszer egy mazda 626-on cseréltem lengéscsillapítót hátul, azt tudni kell hogy a volkswagenekhez flex kell hogy leszedj egy csavart, de a 30 éves mazda csavar kézzel tök könnyen megindult. Kevesebb a szopás ezért olcsóbb a szervíz :D
2017. febr. 24. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

" A japán autók néha lenyűgözőek. Egyszer egy mazda 626-on cseréltem lengéscsillapítót hátul, azt tudni kell hogy a volkswagenekhez flex kell hogy leszedj egy csavart, de a 30 éves mazda csavar kézzel tök könnyen megindult"


Kérdés a mazdát hányszor szerelték... nem lehet ilyent hasonlitgatni...és hát a japán autók nem a legminöségibbek.

2017. febr. 24. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
elösször mazda 626 utána meg 30éves mazdárol beszélsz...
2017. febr. 24. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Mire használnád leginkább? Rövid táv, hosszú táv? Asszonykával, vagy haverékkel? Hétvégi bevásárláshoz, vagy napi munkába járáshoz?

Ezek alapján érdemes gondolkodni. A prémium kategóriát(nagymerci, dögösbömös, audi A8, okospassat) hanyagold ennyiért.

2017. febr. 24. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

"elösször mazda 626 utána meg 30éves mazdárol beszélsz..."


Talán, mert jövőre lesz 40éves a 626os?


Viszont nekem sose kellett sarokcsiszoló(gondolom flex alatt ezt érti az illető, igaz nekem Metabo van nem Flex) a f0svágenek lengéscsillapító cseréjéhez viszont mindig köpög egy nagy csulát a földre ha f0svágent kell szerelnem, utálom azokat a szemeteket pedig német kocsi párti vagyok(Merci, Bmw).

2017. febr. 24. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

"A prémium kategóriát(nagymerci, dögösbömös, audi A8, okospassat) hanyagold ennyiért."


Vehet azt is, ha azt szeretne és van további x*600eFt neki(lásd rulettkerék bálnája).


Előbb azt kéne tisztázni mire kell és mik az elvárások(fogyasztás, biztonság, kényelem, méretek(csomagoknak hely,stb.) területén.)


600-700ból már mindent lehet kapni, itt lesz sportos, takarékos, prémium, fiatal, öreg, veterán, német, japán, olasz, francia, előlkapar, hátul kapar, mindenhol kapar, minden van ennyiért már.

2017. febr. 24. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Ez így kevés info. Mennyit mennél naponta és hol? Városban, pályán? Dízel vagy benzin? Egyterű, kombi, sportosabb, sedan?


Ez azért nem mindegy. Első autónak gondolom nem családi autót akarsz, és városba meg benzines való. Ergó nézegessél a német és a japán márkák között. Toyota Corolla, Avensis, VW Golf, VW Passat, Honda Civic, Suzuki Swift, Opel Astra... stb

2017. febr. 25. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!