Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Rozsdas kasznit, ha rendbe...

Rozsdas kasznit, ha rendbe hozatom akkor is ujra elfog kezdeni rozsdasodni?

Figyelt kérdés
Vagy lecserelem az autómat 1 fiatalabbra aminek még nem indult meg a kasztnija vagy ki lakatoltatom a kocsimat.
2017. febr. 24. 17:18
 1/10 anonim ***** válasza:
kérdés mennyit szánsz a kilakatoltatásra, egyik ismerösömnek a régi daihatsujára(kis autó) 400e ft-ot mondtak:D 150e ft nem ér az autó...
2017. febr. 24. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
ha nem tudod magad megcsinálni nem hiszem hogy megéri..
2017. febr. 24. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Amelyik kocsit lakatoltatni kell az már jellemzően 15-20 év körül van. Piaci értéke pár 100 ezer Forint, a lakatolás költsége pedig jelentős az autó árához képest.

Inkább ezt elpattintanám amennyiért viszik, hozzáteszed a lakatos árát meg még valamennyit és van egy modernebb, újabb autód hibátlan kasznival.

Milyen kocsiról beszélünk?

2017. febr. 24. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Ajánlanék egy ford mondeo 3-at 600-800eft, évjáratban szerintem legmodernebb kinézetü, ismerösömnek ilyen van ,nincs sosem gondja vele,persze kérdés mennyiért akarsz venni
2017. febr. 24. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Én inkább vettem most egy küszöbrohadt régi autót, ellenben a motor/váltó/futómű tökéletes, ha baja is lesz a motornak, nagyon fillérekből javítható. Inkább egy korhadt, de megbízható autó, mint egy euro X motoros csak elektronikai szervízben szerelhető, műanyag istencsapása.

Annyi horrortörténetet mesélt már a szerelő ismerős a mostani autókról, előbb vennék egy tevét közlekedni, mint egy mai autót.

A lakatolást ő megcsinálja nekem, szívességből, a küszöb kb 3000Ft erre az autóra.

2017. febr. 24. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Pontosan, az ilyeneknek mint neked horror történet mert nem értesz hozzá, bármivel meglehet etetni.
2017. febr. 24. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Ez egy eléggé érdekes téma.Akkor van szívás ha a kocsi egyébként remek állapotban van de a kaszni miatt dobni kell mert nem megy át miatta a műszakin


Az tény hogy valójában megéri inkább másik kocsit venni ebben az esetben,de vannak olyan emberek (mint például én) akik hülye módon nagyon kötődnek a kocsijukhoz.Nekem is egy 20 éves kocsim van,ehhez képest a motorja nagyon jó állapotban van és csupán a kaszni miatt sajnálnám eldobni egy olyan bizonytalan kocsiért amivel pórul is járhatok


Az meg egy másik dolog hogy mi van ha veszel egy másik kocsit aminek mindig előjön valami baja így a szerelési költség elérné azt az költséget amit az előző kocsid lakatolására szántál volna,mert ez is megeshet


Én is inkább régebbi kocsit választanék mert a mostani kocsikat direkt úgy csinálják meg hogy hamar tönkre menjenek.A régebbi autók jóval strapabíróbbak.De ez így van sajnos mindennel,nem csak az autókkal

2017. febr. 24. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nem leszólásból mondom, de 20 éves autód van és leszólod az újabb kocsikat, de nem tudod milyenek, ha lenne rá pénzed te is újabb autót vennéd meg nem egy 20 éveset, ez is tény meg az is hogy többet bírnak a régebbiek, de óriási a különbség is, nincs autó amire ne kellene költeni.
2017. febr. 24. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
ennyi erővel akkor maradjunk meg a trabantnál mert még most is megy...
2017. febr. 24. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nekem most egy B Vectrám van. 2000-es dízel, ha kell megy, 5-5,5 litert eszik, és 660.000 km-es létére hozzá se nyúl az olajhoz. Tény, hogy én is az a kötődős fajta vagyok, és ezért ne üssetek meg, de nem cserélném el faterom 4 éves Insigniájára, pedig vezettem már azt is eleget. Ízlések és pofonok. Ha lenne 1-2 millióm, inkább a Vectrát pofoznám ki, akármilyen logikátlanul hangzik. Szeretem és kész.
2017. febr. 24. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!